„Kretingos“ ekipa (mėlyni marškinėliai) Raseiniuose pasiekė užtikrintą pergalę. Sauliaus Čirbos nuotr.

„Kretingos“ krepšinio klubas, rungtyniaujantis Regionų krepšinio lygoje, praėjusį savaitgalį pasiekė labai svarbią turnyrine prasme pergalę rezultatu 86-75 prieš tiesioginius oponentus dėl 2-os vietos turnyrinėje lentelėje „Raseinių“ krepšininkus. Tačiau kitą dieną neišvengė pralaimėjimo rezultatu 89-75 Kėdainiuose prieš vietos “SC-Ateities“ ekipą.

Užsitikrino 2 vietą
Rungtynes Raseiniuose prieš vietos „Raseinių“ ekipą sėkmingiau pradėjo „kretingiškiai“, po pirmųjų 10 minučių turėję 7 taškų persvarą. Antrajame kėlinuke šią persvarą mūsų miesto atstovai padidino dar 9 taškais ir ilsėtis išėjo, turėdami 16 taškų atsargą.
Antroje rungtynių pusėje aikštės šeimininkai bandė sugrįžti į rungtynes ir buvo priartėję iki 7 taškų, tačiau visas rungtynes pirmavę „Kretingos“ krepšininkai išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, leidusią nuo „Raseinių“ komandos atitrūkti trimis pergalėmis.
“Kretingos” komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius neslėpė, kad tikėjosi sunkesnių rungtynių prieš tikrai pajėgią ir puikiai namuose žaidžiančią ekipą: “Rungtynės iš fizinės pusės tikrai nebuvo lengvos, bet jas, manau, kontroliavome. Atvirai pasakius, tikėjausi labiau įtemptos kovos, kurioje nugalėtojas spręsis paskutinėmis akimirkomis, bet džiaugiuosi, kad mums pavyko išlaikyti persvarą ir ramiai užbaigti rungtynes.”
Rungtynėse prieš „Raseinius“ taškus “Kretingai” pelnė: Tadas Maželis – 23, Justas Grikštas ir Rytis Zabita – po 18, Domininkas Matutis – 7, Vytautas Šarakauskas – 6, Tadas Budrys – 5, Kornelijus Stonkus – po 4, Karolis Opulskis – 3, Rokas Šimkevičius – 2. Edgaras Danys taškų nepelnė.

Kėdainiuose pritrūko jėgų
Kitą dieną Kėdainiuose „kretingiškiai“ pradėjo dar vienerias Regionų lygos rungtynes prieš vietos „SC-Ateities“ ekipą.
Nuo pat dvikovos pradžios jautėsi, kad mūsų miesto ekipa dar fižiskai neatsistatė po dvikovos Raseiniuose ir tuo puikiai naudojosi aikštės šeimininkai, per pirmąjį kėlinuką susikrovę 8 taškų persvarą.
Antrajame kėlinuke „kretingiškiai“ praktiškai išlygino susitikimo rezultatą ir komandoms išėjus pasitarti prieš antrąją dalį, aikštės šeimininkai beturėjo trapią 2 taškų persvarą.
Antroje rungtynių pusėje dar labiau išryškėjo aikštės šeimininkų “šviežumas” ir, laimėję trečiajį bei ketvirtajį kėlinukus pasiekė pergalę rezultatu 89-75.
A. Mikaločiaus teigimu, komandai šiose rungtynėse tiesiog pritrūko jėgų: “Iš rungtynių Raseiniuose grįžome tik apie vidurnaktį, o jau kitą rytą 8.30 pajudėjome į Kėdainius. Jau prieš prasidedant rungtynėms jautėsi, kad mums trūksta „šviesumo ir energijos“. Per pirmuosius du kėlinukus, kol dar turėjome jėgų, žaidėme lygiai, bet antroje pusėje galutinai “nusėdo mūsų baterijos“ ir varžovai šį kartą buvo stipresni.”
“Kretingos” komandai taškus pelnė: Rytis Zabita – 19, Tadas Budrys – 16, Edgaras Danys – 13, Rokas Šimkevičius – 11, Domininkas Matutis – 7, Tadas Maželis – 5, Karolis Opulskis – 2. Kornelijus Stonkus, Justas Grikštas, Dovydas Diemontas taškų nepelnė.

Priims lygos autsaiderius
„Kretingos“ krepšinio klubas šį savaitgalį grįžta į savo namų aikštelę ir joje sužais dar dvejas Regionų lygos rungtynes.
Penktadienį 19 val. mūsų miesto ekipa priėmė paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančius ir vos 4 pergales per 26 rungtynes iškovojusius Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ krepšininkus.
Šeštadienį 16 val. mūsų miesto krepšinio komanda sužais dar vienerias rungtynes Kretingoje. Šį kartą mūsų mieste viešės Regionų lygos vidutiniokė Kauno „VDU“ ekipa.
Rungtynės vis dar vyksta be žiūrovų. Jas tiesiogiai galima stebėti BC Kretinga You Tube paskyroje.

 14,657 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes