Kretingos sporto mokyklos 2005 m. futbolininkai.

Po žiemos pertraukos Kretingos sporto mokyklos futbolininkai antrąją sezono dalį pradėjo pergalėmis.

Trenerio Arūno Dievino treniruojami 2006 m. gimė futbolininkai sužaidė dvejas pirmenybių rungtynes, kurias įtikinama persvara laimėjo prieš varžovus iš Klaipėdos “KFA” bei Plungės FK “Babrungas”.

Kretingiškiai klaipėdiečius sutriuškino rezultatu 0:7.

Įvarčius kretingiškiams pelnė: Tadas Žiubrys – 2, Nedas Šeškus – 1, Adrijus Putvinas – 1, Elijus Urbonavičius – 1, Jonas Kurlinkus – 1, Neilas Rimkus – 1.

Rungtynės su plungiškiais kretingiškių naudai baigėsi rezultatu 8:0.

Įvarčius komandai pelnė: Tadas Žiubrys – 2, Elijus Urbonavičius – 1, Jonas Kurlinkus – 1, Adrijus Putvinas – 1, Ernestas Strigūnas – 1, Neilas Rimkus – 1, Pijus Dėšankovas – 1.

A. Dievino treniruojami 2005 m. gimę futbolininkai po pertraukos sužaidė pirmąsias pirmenybių rungtynes prieš Plungės FK “Babrungas” komandą. Po įtemptos kovos pergalę iškovojo Kretingos Sporto mokyklos auklėtiniai rezultatu 3:0.

Po vieną įvartį komandai pelnė Karolis Albužis, Ernestas Strigūnas ir Martynas Daškevičius.