Paskutinį gegužės šeštadienį Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje karaliaus jaunieji palangiškiai ir jų šeimos nariai – gegužės 29 d. 12 val. į nuotaikingą popietę kviečia knygų vaikams autorė Daiva Molytė-Lukauskienė.

Lankytojus linksmins dainuojantys, muzikuojantys ir šėliojantys Klaipėdos pilies teatro aktoriai Vilija Gruodytė-Šeputienė ir Ramūnas Šeputis bei vaikiškų dainų kūrėjas bardas Jonas Baltokas, savo žiniomis dalysis gintaro meistras Audrius Lukauskas.

Mažieji lankytojai iš rašytojos lūpų išgirs knygos „Kaip kiras gintarus rinko“ ištraukas ir sužinos, kaip gimsta pasakos ir jų personažai – kiras Aidas Vakaris, kielė Bangelė Kolytė ir kt. Knygos autorė papasakos dar negirdėta Baltijos jūros gintaro paslaptis. O linksmieji aktoriai pakvies mažuosius leistis į muzikinę kelionę, kurioje skambės žaismingos dainos ne tik apie paukščius, bet ir iš neseniai išleisto ir vaikų jau pamėgto albumo „Ar jau atvažiavom?“.
Renginys vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palangoje.
Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija el. p. j.sliupo.sodyba@lnm.lt arba tel. (8 4) 604 5459. Lankantis muziejuje būtina būti su veido apsaugos priemonėmis ir laikytis saugaus atstumo.
Jei bus geras oras – susitikimas vyks muziejaus kiemelyje.
Renginys nemokamas.

Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.

 33,240 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes