"The Roop" palaiko Darbėnų gimnazijos priešmokyklinukai su mokytoja Edita Gliožeriene ir visa Darbėnų seniūnija.

Po metų pertraukos sugrįžusio 65-ojo dainų konkurso “Eurovizija” finale, kaip mes visi ir tikėjomės, pasirodys ir Lietuvos atlikėjai “Th Roop” su savo daina “Discoteque”. Tai paaiškėjo vakar. Su nekantrumu lauksime šio šeštadienio, kai bus išrinkti šių metų nugalėtojai!

E. Blaževič nuotr. LRT

Lietuviams teko garbė atidaryti šių metų renginį.

Vakar “The Roop” solistas Vaidotas Valiukevičius pagaliau ir atskleidė, ką reiškia ypatingasis jo pirštų šokis – “E” ir “V” raides, reiškiančias “EuroVizija”.

Po antradienį įvykusio pirmojo “Eurovizijos” dainų pusfinalio į finalą pateko šis dešimtukas: Norvegija, Izraelis, Rusija, Azerbaidžanas, Malta, Lietuva, Kipras, Švedija, Belgija, Ukraina.

Dar penkios šalys, labiausiai remiančios šį konkursą, savo atlikėjus siunčia į finalą be kovos pusfinalyje: Italija, Nyderlandai, Ispanija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Vokietija.

Kelintą vietą "The Roop" laimės "Eurovizijos" konkurse?

View Results

Loading ... Loading ...

Jau antra savaitė per Lietuvą vilnija geltonoji banga, išreiškianti palaikymą mūsų šalies grupei. Geltona – “The Roop” atpažinimo spalva, nes tokios spalvos apranga grupė pristato savo kūrinį “Discoteque”.

Palaikymas grupei skrieja ir iš Žemaitijos. Žemaičiai, kaip visada, nestokoja originalumo. Netgi grupės pavadinimą iššifravo žemaitiškai – “rūp”, kas reiškia “rūpi”.

Pasižiūrėkime, kaip atlikėjus palaiko kretingiškiai.

Dalinkitės ir Jūs, kaip palaikote geltoną ritmą. Siųskite nuotraukas ar įrašus redakcija@svyturiolaikrastis.lt iki šeštadienio ryto 8 val. Daugiausiai patiktukų surinkusios iniciatyvos autoriui – geltona dovana nuo “Sandros artelės”!

 

Štai taip “The Roop” palaiko Kretingos rajono Motiejaus Valančiaus biblioteka.
O štai kaip ši geltona instaliacija atrodo vėlai vakare!
“Jungiamės prie geltonosios bangos ir mes! Siunčiame pačių geltoniausių linkėjimų vaikų rankose, tiesiai iš gamtos! 🌻
Palaikome, didžiuojamės! Tegul šiandien Lietuva nušvinta geltonai”, – vakar savo socialinėje paskuroje įrašu pasidalijo Kretingos mokykla-darželis “Žibutė”. 
“The Roop” palaiko Darbėnų gimnazijos priešmokyklinukai su mokytoja Edita Gliožeriene ir visa Darbėnų seniūnija.

 

 21,194 peržiūrų (-a)

75% LikesVS
25% Dislikes