Štai tokiu nuotraukos koliažu prie džiaugsmingo įrašo apie NKL sprendimą pasidalijo treneris Arimantas Mikaločius. Facebook nuotr.

Kretinga užgniaužusi kvapą laukė šios dienos NKL posėdžio ir pagaliau sulaukė. Mūsų miesto krepšinio komanda “Kretinga” tikrai žais NKL! Vienintelė šio sezono žaidėja su išskirtinėmis teisėmis – vien išvykos rungtynėse, nes, kaip žinome, savo salės vis dar neturi. Žaisti kaimyninėje Palangoje NKL nesuteikė teisės. 

Visi krepšinio fanai ir patys krepšininkai gali džiūgauti, kad ilgametės, nepateisinamai užsitęsusios Kretingos sporto komplekso statybos čia nepakišo kojos.

O laimingas komandos treneris Arimantas Mikaločius prieš gerą pusvalandį pasidalijo geriausia šių metų Kretingos sporto naujiena: “Šiandien Kaune vyko NKL posėdis, kur buvo svarstomas klausimas dėl Kretingos žaidimo NKL čempionate. Kodėl svarstomas šis klausimas? Mes šiai dienai neturime arenos ir šiame sezone dar neturėsime… Tai lygai pristatėme ir pateikėme dokumentus, kad šį sezoną galime žaisti Palangos arenoje ARBA visas rungtynes žaisti išvykose. Komandos nusprendė, kad Palangos arenoje Kretinga žaisti negali, bet nusprendė, kad Kretinga šį sezoną gali žaisti NKL čempionate vien išvykos rungtynes. Nors ir bus labai sunkus sezonas, bet tokio šanso paleisti negalima. Lyga davė terminą iki kitų metų liepos 1 d. pabaigti savo areną, tai TIKIUOSI, kad mūsų valdžia spės tai padaryti, nes kitaip bus nepratęsta licenzija. Bei, žinoma, turime mažai laiko surinkti reikiamą biudžetą, tai tikiuosi Kretingos rajono savivaldybė prisidės prie mūsų veiklos bei visi rėmėjai supras, koks mūsų laukia sudėtingas sezonas, bet mes iššūkiams kaip visada pasiruošę. AČIŪ visiems už palaikymą!”

“Dabar labai daug kas priklauso nuo mūsų savivaldybės, nes mums reikia biudžeto – ir tvirto biudžeto. Jei savivaldybė parems tiek, kiek šnekėjome, tuomet viskas gerai, – “Švyturiui” sakė laimingas po NKL balsavimo A. Mikaločius. – O kur treniruosimės, dar nežinome. Dabar jau spręsime, nes iki šiol svarbiausias buvo šis NKL balsavimas”.

Sporto kompleksui užbaigti terminą šįkart diktuoja NKL – 2022 m. liepos 1-oji. 

Kretingos rajono meras Antanas Kalnius pripažino, kad komanda visus NKL keliamus reikalavimus atitinka, išskyrus vieną trūkumą – neįrengtą sporto salę.

“Šiais metais tam numatyta daugiau nei pusantro milijono eurų. Tikimės, kad rangovas darbus atliks ir beliks nedidelė suma kitiems metams. Tad iki kitų metų liepos 1 d., manau, tikrai realu užbaigti šį objektą”, – “Švyturiui” sakė A. Kalnius.

Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas apie NKL sprendimą šįvakar sužinojo tik iš straipsnio autorės. “Meras buvo išvykęs su treneriu ir man buvo pažadėjęs, kad parašys žinutę, bet dar nesulaukiau”, – apie 19.10 val. “Švyturiui” sakė E. Viskontas.

Iš “Švyturio” išgirdęs apie NKL “Kretingai” iškeltas sąlygas, E. Viskontas kalbėjo: “Reikės mėginti spėti iki kitos liepos. Iš esmės rangovas yra atsiuntęs darbų grafiką iki 2022 metų rudens. Nes galvojome, kadangi sezonas startuoja rudenį – iki jo ir turime laiko, tačiau planą visada galima koreguoti. Viskas priklausys nuo to, kaip darbuosis rangovas. Šiuo metu rangovas dirba pagal grafiką. Kitaas dalykas, labai keista NKL pozicija, kodėl komandai leido žaisti tik išvykoje, bet svarbiausia, kad suteikta teisė žaisti. Tai buvo labai svarbus sprendimas. O kiek komandai skirsime lėšų, reiks sėstis ir kalbėtis, bet aš manau, jog norint turėti konkurencingą komandą reikia bent 100 – 120 tūkst. eurų.”

Ar Kretinga spės užbaigti Sporto komplekso statybas iki 2022 m. liepos 1 d.?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 31,447 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes