Kretingiškiai ir vėl išvys motoakrobatą Arą Gibiežą savo mieste! Vytauto Dranginio nuotr.

Jau antrus metus garsiausias Lietuvos motoakrobatas, „Red Bull“ atletas Aras Gibieža organizuoja „Namų turą“ – penketą nemokamų pasirodymų kaip duoklę tėvynei. Jau antrus metus „15min” skaitytojai balsuoja už miestus bei miestelius, kuriuose jie nori Arą išvysti. Tad, balsavimui pasibaigus, turime laimingąjį penketą.

Kaip ir praėjusiais metais, Aras tikrai užsuks į Rokiškį ir Kretingą – akivaizdu, kad šių miestelių gyventojams pernykštis Aro ir komandos pasirodymas paliko neišdildomą įspūdį. Kiti du skaitytojų išrinkti miestai – Kėdainiai ir Utena. Praėjusiais metais uteniškiams pritrūko vos kelių balsų, kad įveiktų kretingiškius, tačiau šįkart pasirodymų užteks visiems.

Galiausiai, paskutinis, jau organizatorių parinktas miestas – Palanga. Judriausias ir triukšmingiausias iš visų, jis puikiai tiks „Namų turo“ finaliniam pasirodymui, kuris įvyks liepos 17 d. Na, o pats turas prasidės liepos 12 d.

Kaip ir praėjusiais metas, prie Aro prisijungs trys ilgamečiai jo kolegos: „Guinness“ rekordo savininkas, per minutę daugiausiai apsisukimų ant galinio motociklo rato padaręs Šarūnas Kezys, bei įvairių disciplinų prizininkai Nerijus Malinauskas ir Virginijus Dikšas. Pastarasis, beje, rūpinasi ir ketveriukės motociklų dizaino sprendimais.

Na, o pats Aras irgi ne iš kelmo spirtas. „Red Bull“ bendradarbiauja tik su pačiais stipriausiais savo sričių atletais – du kartus Europos motoakrobatikos čempionas Aras tikrai patenka tarp jų. Jo pasirodymus galima išvysti tokiuose renginiuose kaip „Formulė 1” ar „Moto GP“, o jo sukurtus triukus bando atkartoti viso pasaulio motoakrobatai.

 

 21,565 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes