"Minija" tikisi nudžiuginti sirgalius pergalėmis. ReAl moments nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos 1-oje lygoje rungtyniaujanti Kretingos “Minijos” futbolo ekipa šiuo metu intensyviai ruošiasi jau už poros savaičių prasidėsiančiai antrai sezono pusei.

Ilsėjosi vos kelias dienas

Po pirmosios sezonos dalies paskutiniųjų rungtynių vyriausiasis ekipos treneris Gvidas Juška žaidėjams suteikė 5 dienas poilsio. Nuo šios savaitės “minijiečiai” pradėjo intensyviai ruoštis antrajai sezono pusei.

Trenerio teigimu, šiuo metu pertrauka buvo reikalinga: “Komandoje turime nemažai pokyčių. Į Klaipėdos “Neptūną” perėjo 3 pagrindinės sudėties žaidėjai. Taip pat atsisveikinome su dviem legionieriais iš Uzbekistano. Galima sakyti, dabar esame “atsišviežinimo” etape. Turime kelis potencialius komandos naujokus. Pertrauka mūsų komandai reikalinga ir, manau, bus naudinga. Šią savaitę vėl rinkomės į treniruotes. Jaunimas ir komandos legionieriai sportuoja po 2 kartus per dieną, tad antrai sezono pusei, tikiuosi, pasiruošime tinkamai.”

Kalbėdamas apie komandai keliamus tikslus, G. Juška neslėpė, kad nei jo, nei komandos vadovų netenkina užimama vieta turnyrinėje lentelėje: “Tikrai, manau, nei vieno komandos nario netenkina 11 vieta lentelėje. Todėl antrojo sezono tikslas – pakilti bent keliomis pozicijomis aukščiau. Šiame mieste žmonės mėgsta futbolą, tad norisi sirgaliams padovanoti kuo daugiau pergalių. Optimizmo teikia ir paskutinės ketverios rungtynės, kuriose pavyko iškovoti 2 pergales ir kartą sužaisti lygiosiomis.”

Žais kontrolines rungtynes

Šeštadienį Kretingos “Minijos” komanda sužais kontrolines rungtynes. Gargždų miesto stadione 10 val. mūsų miesto futbolo ekipa savo jėgas pasitikrins su taip pat Lietuvos futbolo federacijos 1-oje lygoje rungtyniaujančia Gargždų “Bangos B” komanda.

 10,505 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes