Treneris Lukas Kubilius su čempionato taures iškovojusiais “schodaniečiais”. “Shodan” nuotr.

Birželio mėnesį per dvi dienas įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas Kėdainiuose. Šiame čempionate dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos, taip pat – ir „Shodan“ mokyklos 36 sportininkai iš Kretingos miesto ir rajono.

4 čempionai

Kretingiškiai iš šio čempionato parsivežė net 23 medalius. Nepaisant sudėtingų karantino aplinkybių, vaikai sportavo nuotolinėse treniruotėse, bet neprarado ryžto, motyvacijos ir puikiai pasirodė varžybose.

Domantas Viskontas pusfinalyje užtikrintai įveikė D. Brajinską iš “Argus” klubo, o finale susitiko su bendraklubiu Matu Daukinčiu. Parodęs tvirtą charakterį ir gerą techniką, Domantas įveikė priešininką ir tapo čempionu.

Emilis Latakas efektingai nugalėjo A. Bredelį iš “Taurus” klubo, o finale laimėjo prieš Matą Bendiką ir tapo Lietuvos čempionu.

Justinas Rima įrodė savo technikos pranašumą ir nugalėjo bendraklubį Mykolą Martinaitį.

Vilija Narkutė efektingais smūgiais nugalėjo I. Skilinskaitę iš “Kumite Jurbarkas” klubo ir tapo Lietuvos čempione.

10 vicečempionų

Net 10 “Shodan” mokyklos auklėtinių kretingiškių tapo vicečempionais: Leonas Alčauskas, Neda Galdikaitė, Agata Stainytė, Austėja Beniušytė, Emilija Gerasimenko, Juozas Jonkus, Kazimieras Samsonovas, Mykolas Martinaitis, Paulius Kaunas ir Ula Gaubė.

9 bronzos medaliai

Į Kretingą “schodaniečiai” parvežė ir 9 bronzos medalius.

Trečią vietą čempionate iškovojo Emilija Česnakaitė, Viltė Drungilaitė, Kamilė Einikytė, Vilius Gaubys, Nojus Jurkaitis, Motiejus Rimkus, Karolis Šlima, Markas Budrys ir Justas Jonušas.

Nors ant nugalėtojų pakylos nepavyko užlipti, bet garbingai kovojo Augustas Janonis, Domas Vanagas, Kamilė Zubavičiūtė, Lukas Narvydas, Marius Pinikas, Paulius Bučmys, Rokas Pipiras, Saulius Arlickas, Tadas Jakumas ir Tadas Vainutis.

Treneriai didžiuojasi jaunaisiais sportininkais, kad šie, nepaisant karantino, sportavo namuose, grįžę į gyvas treniruotes uoliai ruošėsi šiam čempionatui.

“Shodan” informacija

 43,078 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes