Šį savaitgalį motobolo kovos persikels į Skuodą. Gedimino Girdenio nuotr.

Praėjusį šeštadienį Kretingos motodrome po beveik trijų savaičių pertraukos buvo pratęstas Lietuvos motobolo čempionatas. Antrą kartą šiame sezone tarpusavio rungtynėse susitiko Kretingos motobolo klubo pirmoji ir antroji komandos.

Istorija kartojasi?

Rezultatu 2:0 vėl pajėgesni buvo Pirmosios komandos žaidėjai. Abu įvarčius rungtynėse pelnė Lukas Šimkus.

Prieš du mėnesius vykusios šių komandų rungtynės baigėsi lygiai tokiu pačiu rezultatu. Įdomu tai, kad abu kartus analogiškoje dvikovoje pasižymėjo būtent L. Šimkus.

Kretingiškiai įveikė skuodiškius

Praėjusį ketvirtadienį motobolininkai sužaidė ir Lietuvos jaunimo motobolo čempionato rungtynes. Skuodo motodrome susitiko Skuodo ” Bartuvos” jaunimo ir Kretingos motobolo klubo pirmoji jaunimo komandos.

Šį kartą rungtynės vyko atkakliai ir iki paskutinių akimirkų laimėtojas buvo neaiškus. Visgi Gabrieliaus Pazdrazdžio vedami kretigiškiai laimėjo ketvirtąjį kėlinuką rezultatu 2:1 ir šventė pergalę bendru rezultatu 3:2.

Visus tris įvarčius mūsų miesto jauniesiems motobolistams pelnė G. Pazdrazdis. Skuodo jaunimo gretose po kartą pasižymėjo Kipras Medved ir Paulius Galdikas.