"Minijos" dubleriai iškovojo pergalę. ReAl moments nuotr.

Kretingos “Minijos B” komanda, rungtyniaujanti KLFF 3-oje lygoje, išvykoje rezultatu 1:0 įveikė praėjusių metų šios lygos nugalėtojus Klaipėdos “Neptūno B” futbolininkus.

Kantriai gynėsi

Rungtynes aktyviau pradėjo “Neptūno dubleriai”, nuo pat pirmųjų minučių “apgulę” svečių vartus. Tačiau jiems tai naudos nedavė ir kantriai besigynę “minijiečiai” savo vartus išlaikė “sausus” visą pirmąjį kėlinį.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir daugiausiai kovų vyko aikštės viduryje. Vienintelis ir pergalingas įvartis krito 65 minutę. Prie pat baudos aikštelės neleistinai buvo sustabdytas “Minijos B” saugas Ernestas Daugintis. Prie kamuolio stojo Lukas Gujis, galingu ir tiksliu smūgiu išvesdamas savo komandą į priekį.

Likusį rungtynių laiką “Neptūno B” ekipa vis bandė “atrakinti” kretingiškių vartus, tačiau puikiai gynyboje rungtyniavę mūsų miesto futbolo atstovai savo “tvirtovę” apsaugojo iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

“Minijos B” sudėtis: Vaidotas Gedvilas, Deivydas Gedvilas (kapitonas), Lukas Gujis, Edvinas Girčys, Vilius Kazlauskas, Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Dominykas Jakočiūnas, Žilvinas Lukošius, Mantas Elzbergas, Valdas Jašmontas. Po keitimo: Damian Aleks Train, Ernestas Daugintis, Aronas Zakarauskas.

“Minijos B” komanda kol kas per penkerias KLFF 3 lygos rungtynes yra pasiekusi 3 pergales ir pagal prarastus taškus rikiuojasi 2-oje vietoje.