Nuo kito penktadienio Prancūzų institutas Lietuvoje ir Palangos kurorto muziejus vėl kviečia Palangos miesto gyventojus bei svečius į prancūzų vasaros kino festivalį „Palanga – mano meilė/Palanga, mon amour“.
Visą rugpjūčio mėnesį trečiadieniais ir penktadieniais žiūrovai laukiami Palangos kurorto muziejaus salėje (Birutės al. 34A, Palanga).
Kino seansai nemokami.
Filmai rodomi prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.
Jau penktą kartą vykstančiame festivalyje pristatomi per pastaruosius kelerius metus sukurti kino filmai. Programoje – devyni įvairaus žanro filmai: komedijos, dramos, trileriai.
Festivalis „Palanga, mon amour“ yra gražių santykių tarp Prancūzijos ambasados Lietuvoje, Prancūzų instituto Lietuvoje ir Palangos miesto savivaldybės vaisius.
Liepos 30 d. 17 val. festivalį atidarys 2019 m. sukurta kino juosta „Mokyklinis gyvenimas“ ( La vie scolaire), rež. Grand Corps Malade ir Medhi Idir.

Apie kino juostą „Mokyklinis gyvenimas”: Samia pradeda dirbti mokykloje Paryžiaus priemiestyje. Mokiniai čia sunkiai sukalbami ir dažnai įsiveliantys į nemalonumus. Tačiau Samia neketina lengvai nuleisti rankų. Ji nusiteikusi pokyčiams. Negana to, ji supranta, kad mokykloje yra ir labai gabių vaikų, kuriems tereikia parodyti kryptį.

 

 

 57,932 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes