„Minijietis” Shogo Osawa tapo tikru košmaru „Babrungo“ gynėjams. ReAl moments nuotr.

Kretingos „Minijos“ komanda LFF 1 lygos 19-o turo centrinėse rungtynėse išvykoje surėmė ginklus su vietos Plungės „Babrungo“ ekipa. Po puikiai sužaisto antrojo kėlinio „kretingiškiai“ pasiekė pergalę rezultatu 4:1 ir atsirevanšavo „plungiškiams“ už pirmajame rate savo aikštėje patirtą pralaimėjimą.
Lygus kėlinys su neigiamu rezultatu
Rungtynės Plungės dirbtinės dangos stadione prasidėjo, nei vienai komandai neturint ryškesnės persvaros. Toks žaidimas ir buvo praktiškai visas keturiasdešimt penkias minutes, primenantis savotišką žvalgybą ir varžovo silpnų vietų ieškojimą.
Visgi vienas įvartis šiame kėlinyje krito į „Minijos“ vartus, kai po įžeisti kampinio ir Manto Rūsio smūgio kamuolys patogiai atšoko kitam „Babrungo“ žaidėjui Domantui Valauskui, iš poros metrų atstumo išvedusiam savo komandą į priekį.

„Sprogo“ puolime
Antrasis kėlinys kardinaliai skyrėsi nuo pirmosios rungtynių dalies. Prabėgus vos minutei antrajame kėlinyje po puikios kombinacijos smūgiu iš baudos aikštelės prieigų rezultatą išlygino „Minijos“ legionierius iš Japonijos Shogo Osawa. Vos už 4 minučių prie pat „Babrungo“ baudos aikštelės neleistinai buvo sustabdytas kitas atakuojantis “minijiečių” žaidėjas Deividas Šiuša.
Prie kamuolio stojo pirmojo įvarčio autorius S. Osawa ir meistrišku smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Prabėgus dar 6 minutėms tas pats S. Osawa puikiu perdavimu išvedė Deividą Šiuša į dvikovą su „Plungės“ vartininku, kurią „Minijos“ saugas užtikrintai laimėjo, taip dar labiau padidindamas savo komandos persvarą.
Tokį savotišką „nokautą“ gave per 12 pirmųjų antrojo kėlinio minučių „Babrungo“ futbolininkai sunkiai tramdė emocijas ir 73 minutę jos pavirto raudona kortele vienam iš „plugiškių“ ekipos legionierių iš Brazilijos Viniciui Hess, grubiai prasižengusiam prieš puikiai rungtyniavusį „minijietį“ S. Osawa. Kretingiškiai su malonumu pasinaudojo kiekybine persvara ir 80 minutę dar vienu įvarčiu „Minijos“ pergalę užtvirtino Princas Odohas.
Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Gustas Gumbaravičius, David Kirzneris, Lo Pape Serigne, Vilius Kazlauskas, Deividas Šiuša, Valdas Jašmontas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, Prince Odoh. Po keitimo: Raphael Tepe, Deivydas Gedvilas, Lukas Gujis, Deividas Pipiras,

Pergalė – visos komandos nuopelnas
Komandos parodytu charakteriu ir žaidimu liko patenkintas ir „Minijos“ vyriausiojo trenerio pareigas einantis Martynas Viluckas: „Ši pergalė, manau, yra visos mūsų komandos nuopelnas. Likau patenkintas visų vyrų parodytu noru, užsidegimu. Visą savaitę sakiau savo komandai, kad ateis ta diena, kai mes tiesiog „sprogsime“ puolime, nes momentų susikuriame tikrai daug. Ši diena buvo kaip tik šiandien. Didžiuojuosi savo komanda. Šie vyrai yra tikri kovotojai.“
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Gustas Gumbaravičius, David Kirzneris, Lo Pape Serigne, Germanas Vaniuchinas (kapitonas), Deividas Šiuša, Valdas Jašmontas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, Prince Odoh. Po keitimo: Rafhael Tepe, Mantas Gedutis.
Kretingos „Minija“ jau šį šeštadienį LFF 1 lygos 20 ture savo aikštėje bandys pratęsti pergalių seriją. Kretingos miesto stadione 17 valandą startuosiančiose rungtynėse „minijiečiai“ priims kol kas trečioje lentelės vietoje esančius Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkus. Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi „sostinės“ ekipos pergale rezultatu 3:1.

 53,925 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes