Rugsėjo 2 d. rytą Kretingos rajono policijos pareigūnai, tikrindami turimą informaciją, Savanorių g. Kretingoje, sustabdė 29-erių metų vyro vairuojamą automobilį „Toyota“. Paaiškėjo, kad transporto priemonė nėra drausta privalomuoju draudimu, jai neatlikta privalomoji techninė apžiūra.

Negana to, tarnybinis šuo Mėta automobilyje rado maišelį ir folijos lankstinuką su milteliais, bei buteliuką su skysčiu, kaip įtariama narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Vėliau, atliekant apžiūras patalpose, kuriomis naudojasi vaikinas, Kretingoje esančiame garaže buvo rastas dar vienas plastikinis maišelis su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis.

O kitame Kretingos rajone esančiame garaže buvo rasta vibro plokštė, kuri galimai buvo pavogta prieš keletą savaičių iš statybvietės Kretingoje.

Anksčiau neteistam, bet už administracinius nusižengimus baustam vaikinui pareikšti įtarimai dėl vagystės (LR BK pagal 178 str. 2 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagos turint tikslą jas platinti (LR BK pagal 260 str. 1 d.). Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 35,034 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes