„Minija“ sekmadienį pratęs sezoną. ReAl moments nuotr.

Kretingos „Minijos B“ komanda KLFF 3 lygos 10 turo rungtynėse savo aikštėje antrą kartą šiame sezone rezultatu 3-1 įveikė, galima drąsiai sakyti, principinius varžovus – Klaipėdos „Neptūno B“ futbolininkus. Šį savaitgalį, po dviejų savaičių pertraukos, į LFF 1 lygos „batalijas“ sugrįš ir pagrindinė Kretingos „Minijos“ ekipa, kuri sekmadienį vyks į Panevėžį ir 21 pirmenybių ture susikaus su vietos „Panevėžio B“ ekipa.

Pirmavo nuo pirmųjų minučių
Rungtynės Kretingos miesto dirbtinės dangos stadione aikštės šeimininkams prasidėjo puikiai. Sužaidus tik dvi minutes, po perdavimo iš aikštės krašto, „Neptūno B“ gynėjas neleistinai sužaidė savo baudos aikštelėje ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį į klaipėdiečių ekipos vartus. Prie žymos stojo „minijiečių“ puolėjas Princas Odohas ir išvedė savo ekipą į priekį. Įmušę greitą įvartį kretingiškiai ir toliau laikė iniciatyvą, tačiau lemiamoje atakos stadijoje vis pritrūkdavo tikslumo. Visgi 39 rungtynių minutę kretingiškių aktyvumas davė savo vaisių ir po grubios pražangos prieš P.Odohą buvo paskirtas antrasis šiose rungtynėse 11 metrų baudinys į „Neptūno B“ vartus, kurį, kaip ir pirmąjį baudinį, užtikrintai realizavo P.Odohas.

„Kieto“ futbolo kėlinys
Antrasis kėlinys visiškai skyrėsi nuo pirmųjų 45 žaidimo minučių. Nuo pat pradžios aikštėje netrūko kietų dvikovų, pražangų ir geltonų kortelių, kurių šiose rungtynėse arbitras padalino net septynias. 51 rungtynių minutę krito ir 3 įvartis į „Neptūno B“ vartus. Po P.Odoho perdavimo kamuolį į vartus iš kelių metrų pasiuntė Žilvinas Lukošius. Nuo to momento aikštėje užvirė dar kietesnė kova ir mažai futbolo bei daug dvikovų. Visgi 63 rungtynių minutę rezultatą sušvelninti pavyko ir klaipėdiečiams, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Glebas Sonas. Per likusį pusvalandį abi komandos turėjo dar po keletą progų pelnyti įvartį, tačiau rezultatas liko nepakitęs.
„Minijos B“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Vilius Kazlauskas, Gustas Gumbaravičius, Edvinas Girčys, Lukas Jakumas, Laurynas Bauža, Aidas Pipiras, Žilvinas Lukošius (kapitonas), Rokas Šipalis, David Kirzneris, Princas Odohas, Jokūbas Pocius, Dmitro Oliinyk, Kornelijus Šalnis.

Sekmadienį rungtyniaus Panevėžyje
Savaitgalį kovas LFF 1 lygoje po dviejų savaičių pertraukos pratęs ir pagrindinė Kretingos „Minijos“ ekipa. Mūsų miesto futbolininkai 21 turo rungtynėse išvykoje rungtyniaus prieš Panevėžio „Panevėžio B ekipą kuri šiuo metu užima 4 vietą turnyrinėje lentelėje ir per 20 rungtynių yra surinkusi 34 taškus. Kretingos „Minijos“ ekipa po dviejų iš eilės pergalių savo „taupyklėje“ turi 21 tašką ir keturiolikos ekipų rikiuotėje užimą 10 vietą. Sekmadienį 16 valandą Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione startuosiančios rungtynės mūsų miesto futbolininkams bus ne tik proga pratęsti pergalių seriją, bet ir pasiekti revanšą už pirmajame rate patirtą minimalų pralaimėjimą rezultatu 0-1 savo aikštėje.

 53,707 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes