„Minijai“ trūko traumuotų žaidėjų pagalbos. ReAl moments nuotr.

Kretingos „Minijos“ komanda LFF 1 lygos 23 turo rungtynėse Jonavoje rezultatu 0-8 pralaimėjo pirmenybių lyderiams „Jonavos“ futbolininkams. Minijiečiams itin nesėkmingai susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga, kai per paskutines 7 minutes buvo praleisti net 3 įvarčiai.

Laikėsi beveik visą kėlinį
Rungtynes Jonavos miesto stadione, esant lietingam orui, aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie nuo pat pirmųjų minučių kontroliavo kamuolį ir turėjo teritorinę persvarą. Tačiau nuo lietaus įmirkusioje aikštėje sunkiai rado spragų prie kompaktiškai gynyboje žaidusių „Minijos“ žaidėjų vartų.
Pirmasis pavojingesnis momentas prie kretingiškių vartų kilo 15 rungtynių minutę, kai po „Jonavos“ legionieriaus iš Slovakijos Filipo Halgošo smūgio kamuolys pralėkė visiškai greta virpsto. „Auksinę“ progą 20 minutę turėjo ir minijiečiai, po greitos kontratakos visiškai vienas prieš jonaviečių vartininką iššoko legionierius iš Nigerijos Princas Odohas, tačiau nesugebėjo išnaudoti puikios progos.

Germano Vaniuchino teigimu, namuose „Minija“ parodys kitą veidą. ReAl moments nuotr.

Paskutinės 7 pirmojo kėlinio minutės „Minijai“ susiklostė tiesiog katastrofiškai. 38 minutę po kampinio „Jonavos“ ekipą į priekį išvedė Ilia Vaganov. Prabėgus dar 4 minutėms, vėlgi, po dar vieno kampinio, kamuolys patogiai atšoko baudos aikštelės prieigose stovinčiam jonaviečių gynėjui Džiugui Raudoniui, kuris galingu smūgiu nuo virpsto padvigubino persvarą.
Paskutinę pirmosios rungtynių dalies minutę krito ir trečiasis įvartis į kretingiškių vartus, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Gytis Vasylius.

Vieni mėgavosi, kiti kankinosi
Antrasis kėlinys mūsų miesto komandai susiklostė dar prasčiau. „Kraujo skonį“ pajautę lygos lyderiai nuo pat pirmųjų antrojo kėlinio minučių tiesiog mėgavosi žaidimu ir siuntė įvarčius į palūžiosios „Minijos“ komandos vartus. Išvis per antrąjį kėlinį dar pasiuntę 5 tikslius smūgius. 49 rungtynių minutę pasižymėjo Arnas Neimantas, 55 minutę Almantas Vansevičius, 65 rungtynių minutę įvartį į savo vartus įsimušė „Minijos“ gynėjas Deividas Pipiras, 78 minutę Marius Ganusauskas, 82 minutę antruoju savo įvarčiu pasižymėjo Ilia Vaganov.
Šiose rungtynėse „Minijai“ dėl trauma, patirtų rungtynėse prieš „Šiaulių FA“, negalėjo padėti net keturi pagrindinės sudėties žaidėjai: Vilius Kazlauskas, David Kirzneris, Deividas Šiuša ir Laurynas Bauža.
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Gustas Gumbaravičius, Lo Pape Serigne, Germanas Vaniuchinas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, David Kirzneris, Princas Odohas, Valdas Jašmontas, Mantas Gedutis. Po keitimo: Deividas Pipiras, Lukas Gujis, Edvinas Girčys, Mantas Elzbergas.

Taip pralaimėti negalima
Savo nuomonę apie skaudžią nesėkmę turėjo ir vienas labiausiai patyrusių komandos žaidėjų Germanas Vaniuchinas – „pralaimėti galima, bet ne taip“.
„Manau, tikrai neblogai žaidėme, beveik visą pirmą kėlinį, turėjome puikią progą ir tas įvartis būtų pakeitęs rungtynių eigą. O kas vyko po praleistų pirmų trijų įvarčių, manau, nepateisinama ir negalime taip rungtyniauti. Pažadu kitoese rungtynėse savo aikštėje parodysime visai kitokį žaidimą“, – savo mintimis pasidalino žaidėjas.
Laukia svarbios rungtynės
Šeštadienį „Minija“ gryžta į savo namų aikštę, ir Kretingos miesto stadione 14 valandą prasidėsiančiose rungtynėse priims, nepaisant iškovotų dviejų pergalių iš eilės, 13 lentelės vietoje esančius Marijampolės „Sūduvos B“ futbolininkus. Pirmojo rato rungtynėse išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo Kretingos „Minijos“ ekipa.