Gvidas Jonušas pelnė pergalingą įvartį. ReAl moments nuotr.

Kretingos „Minijos B“ ekipa, rungtyniaujanti KLFF 3 lygoje, pasiekė dar vieną pergalę ir likus trims rungtynėms iki pirmenybių pabaigos realiau pretenduoja į nugalėtojų vardą. Šį kartą minijiečiai išvykoje rezultatu 2-1 įveikė Klaipėdos rajono „Jonušų“ ekipą

Turėjo iniciatyvą visas rungtynes
Nuo pat rungtynių pradžios žaidybinę persvarą turėjo „Minijos B“ ekipa, kuri jau per pirmasiąs 15 minučių turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau Manto Elzbergo smūgį atrėmė varžovų vartininkas. Visgi vos po keletos minučių kretingiškiai atidarė savo įvarčiu sąskaitą. Puikiai baudos smūgį išpildė ir savo komandą į priekį išvedė kapitonas Žilvinas Lukošius. Nors pirmajame kėlinyje mūsų miesto ekipa turėjo dar keletą momentų įvarčiui pasiekti, rezultatas liko nepakitęs.

Neįmuši tu, įmuša tau
Antrasis kėlinys nedaug kuo skyrėsi nuo pirmųjų 45 žaidimo minučių. „Minija B“ turėjo teritorinę persvarą, o svečiai laukė savųjų progų greituose išpuoliuose. 64 rungtynių minutę visiškai vienas prieš „Jonušų“ ekipos vartininką išbėgo minijiečių puolėjas M.Elzbergas tačiau nesugebėjo pergudrauti varžovų vartų sargo. Už vėjais paleistą progą „Minijos B“ ekipa buvo nubausta. Po nepilnos minutės iš aikštės krašto kamuolys nesėkmingai į savus vartus įskriejo nuo kretingiškio gynėjo Jokūbo Pociaus kojos. Praleidę įvartį minijiečiai visiškai „užgulė“ svečių vartus. Spaudimas davė savų rezultatų: 79 minutę po Edvino Girdenio perdavimo smūgiu galva pergalę atnešusį įvartį pelnė Gvidas Jonušas.

Kovoja dėl medalių
Kretingos „Minija“, likus žaisti trims rungtynėms iki KLFF 3 lygos pirmenybių pabaigos, su 22 taškais rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje ir, jeigu per likusias tris rungtynes iškovos visas tris pergales, taps pirmenybių nugalėtoja. Mūsų miesto ekipai liko rungtynės namų aikštėje prieš Palangos „Gintaro“, Klaipėdos „Rugpienų kaimo-Sakuonos“ komandas. Taip pat vienos išvykos rungtynės ateinantį trečiadienį prieš Klaipėdos „EDM Statybos-Sendvario“ ekipą.