Rungtynėse mūsų ekipa gavo pamoką iš patyrusių varžovų Kauno „Atleto“ ekipos – rezultatas 58-96. Aikštės šeimininkai dominavo nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų. Mūsų miesto ekipos lauks sunkus sezonas, nes dėl standartus atinkančios salės trūkumo visas rungtynes teks žaisti išvykoje. Apie patirtus sunkumus ruošiantis sezonui, komplektaciją ir sezono tikslus pasikalbėjome su vyriausiuoju komandos treneriu Arimantu Mikaločiumi.

Nepaliko jokių vilčių
Rungtynėse Garliavos arenoje nuo pat pirmųjų minučių savo sąlygas diktavo patyrusių ir praeityje ne vienerius metus LKL žaidusių krepšininkų Gyčio Sirutavičiaus, Martyno Linkevičiaus ir Egidijaus Dienos vedama Kauno „Atleto“ ekipa. Jau sužaidus du kėlinius ir esant rezultatui 53-24, rungtynių nugalėtojas praktiškai nekėlė jokių abejonių. Trečiajame kėlinyje varžovai dar labiau padidino savo persvarą ir, galima sakyti, nepadoriu skirtumu įveikė varžovus.
Rezultatyvumu „Kretingos“ ekipoje išsiskyrė 17 taškų surinkęs Haroldas Saprykinas, 16 taškų pridėjo Aidas Viskontas.

Buvo sunkumų ruošiantis sezonui
Paklaustas, kaip sekėsi ruoštis debiutiniam sezonui Nacionalinėje krepšinio lygoje, „Kretingos“ krepšinio klubo vyriausiasis treneris A.Mikaločius neslėpė, jog tikrai netrūko problemų ir sunkumų.
„Tikrai turėjome problemų ruošiantis sezonui. Viena iš jų – vėlyva komandos komplektacija. Sunku prikalbinti pajėgesnius žaidėjus atstovauti mūsų klubui, nes nedaug žaidėjų nori visas rungtynes žaisti vien tik išvykose. Nuolatinės kelionės vargina ir sukelia nemažai diskomforto. Negana to, pasiruošimo pradžioje turėjome ir Covido atvejų komandoje, tad teko trumpam stabdyti pasiruošimą. Dar viena nemaža problema yra normalių matmenų salės trūkumas, neleidžiantis turėti pilnaverčio treniruočių proceso“, – problemas ruošiantis sezonui išskyrė treneris.

Ieško centro puolėjo
Kalbėdamas apie komandos sudėties komplektacijją treneris teigė, kad sezoną teks pradėti iki galo neužbaigus sudėties formavimo. Vis dar aktyviai ieškomas papildymas centro puolėjo pozicijoje.
„Šiuo metu turime tik vienintelį tikrą centro puolėją Rytį Zabitą, kuris tikrai vienas neatlaikys sezono. Tad aktyviai ieškome centro puolėjo. Džiaugiuosi komandos naujoko iš Serbijos Srdano Ivičiaus darbu, kuris, tikiu, mums atneš jėgos po krepšiu. Jis labai profesionaliai žiūri į krepšinį. Žiūrint į kitas pozicijas, manau, pagal galimybes susikomplektavome visai neblogai“, – mintimis dalinosi A.Mikaločius.

Tikslas – įsitvirtinti lygoje
Trenerio teigimu, minimalus komandai keliamas tikslas – kitą sezoną išlikti Nacionalinėje krepšinio lygoje, o maksimalus – patekti į atktrintamasias varžybas.
„Reikia būti realistais. Pirmas sezonas ir esame naujokai, tad norime įsitvirtinti šioje lygoje. Jeigu viskas bus gerai, manau, galime pabandyti pakovoti ir dėl vietos tarp 12 komandų, kurios pateks į atkrintamasias varžybas. Laukia ilgas ir įdomus sezonas. O kaip viskas gausis, pamatysime pavasarį“, – apie komandos tikslus kalbėjo krepšinio specialistas.

Šeštadienį – dar rimtesnis išbandymas
Šeštadienį „Kretingos“ krepšininkų lauks ne ką „lengvesnis“ varžovas. Gargžduose mūsų miesto ekipą egzaminuos aukštus tikslus šiam sezonui keliantys ir labai pajėgią sudėtį surinkę vietos „Gargždų“ krepšininkai. Šios ekipos branduolį sudaro ne vieną sezoną LKL lygoje praleidę žaidėjai Simas Galdikas ir Marius Runkauskas. Rungtynes bus galima tiesiogiai stebėti NKL lygos „youtube“ paskyroje.

 20,426 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes