Kretingos „Minijos B“ komanda, rungtyniaujanti KLFF 3 lygoje, iškovojo dar vieną vieną labai svarbią pergalę. Šį kartą po permainingos kovos išvykoje rezultatu 3-2 buvo įveikta Klaipėdos „EDM STATYBOS-SENDVARIO“ ekipa.

Du skirtingi kėliniai
„Minija B“ labai vangiai ir aplaidžiai pradėjo rungtynes ir sužaistos 25 minutes baigėsi rezultatu 0-2. Nors ir visą pirmąjį kėlinį iniciatyva priklausė kretingiškiams, jos paversti įvarčiais nepavyko.
Antrajame kėlinyje mūsų miesto futbolininkai „užgulė“ varžovų vartus ir 62 minutę, po Roko Šipalio įvarčio, sušvelnino rungtynių rezultatą. Praėjus dar 8 minutėms rungtynių rezultatą išlygino Žilvinas Lukošius. 87 rungtynių minutę pergalę atnešusį įvartį „Minijai B“ pelnė Edvinas Girdenis.
„Minijos B“ sudėtis: Deivydas Gedvilas (kapitonas), Edvinas Girčys, Jokūbas Pocius, Aidas Pipiras, Gustas Gumbaravičius, Laurynas Bauža, Rokas Šipalis, Edvinas Girdenis, Žilvinas Lukošius, Ernestas Daugintis, Aronas Zakarauskas, Kornelijus Šalnis, Mantas Elzbergas, Damian Aleks Train.
Šį pergalė „Minijai B“ leido užsitikrinti mažiausiai 3 vietą čempionate ir, likus dviems rungtynėms, išsaugoti šansus iškovoti lygos nugalėtojų vardus.