„Kretingos“ krepšinio klubas kol kas lieka be pergalių. NKL nuotr.

„Kretingos“ krepšinio klubas toliau tęsia pasirodymą Nacionalinėje krepšinio lygoje. Mūsų miesto krepšininkai praėjusį sekmadienį po įtemptos kovos rezultatu 59-66 nusileido „Gargždų“ ekipai. Dar vieną dramą kretingiškiams krepšininkams teko išgyventi ir praėjusį ketvirtadienį rungtynėse Šakiuose, kur paskutinėmis akimirkomis rezultatu 63-66 buvo pralaimėta vietos „Vyčio“ komandai.

Lygi kova iki pat rungtynių pabaigos
Rungtynėse Gargždų VPK salėje prieš „Gargždų“ ekipą nuo pirmųjų dvikovos akimirkų vyko apylygė kova. Po pirmojo kėlinio priekyje rezultatu 18-14 buvo mūsų miesto ekipa. Antrasis ketvirtis jau sėkmingiau susiklostė patyrusių žaidėjų Simo Galdiko ir Mariaus Runkausko vedamiems gargždiškiams, kurie po pirmosios rungtynių pusės susikūrė nežymią 3 taškų persvarą 34-31.
Po ilgosios pertraukos aikštėje ir toliau virė lygi kova, ir po 30 žaidimo minučių komandas skyrė tik 4 taškai – 51-47.
Lemiamas ketvirtis prasidėjo sėkminga kretingiškių atkarpa 0-4 ir rezultatas, likus žaisti 8 minutes, tapo lygus. Po minutės pertraukėlės savo sėkmingu spurtu 6-0 atsakė ir gargždiškiai.
Rungtynių paskutines minutes sėkmingiau sužaidė „Gargždų“ krepšininkai, laimėję rungtynes 66-59.
Rezultatyvumu „Kretingos“ ekipoje išsiskyrė 14 taškų surinkęs Edgaras Preibys, 12 taškų pridėjo Srdanas Ivičius, po 9 taškus Aidas Viskontas ir Haroldas Saprykinas.
„Gargždų“ ekipoje puikiu žaidimu „spindėjo“ 20 taškų surinkęs Marius Runkauskas, jam neblogai talkino 10 taškų įmetęs Mantas Ruikis.

Pralaimėjimas paskutinę sekundę
Ketvirtadienio rungtynėse „Kretingos“ ekipa Šakiuose tik paskutinėmis sekundėmis rezultatu 63-66 nusileido praėjusio sezono Nacionalinės lygos prizininkams, Šakių „Vyčio“ krepšininkams.
Po pirmos rungtynių pusės sėkmingai sužaidę antrąjį ketvirtį, rezultatu 39-28 išsiveržė „vyčiai“.
Trečiasis kėlinys jau daug geriau susiklostė „Kretingos“ atstovams, kurie po trijų kėlinių atsiliko tik 1 tašku – 51-52.
Paskutiniame ketvirtyje aikštėje vyko tikras „nervų karas“. Likus žaisti 10 sekundžių, rezultatu 64-63 pirmavo „Vyčio“ ekipa ir paskutinė ataka priklausė „Kretingai“. Deja, mūsų miesto atstovams nepavyko sėkmingai ir rezultatyviai užpulti, o Šakių komandos persvarą dviem baudų metimais užtvirtino Aurelijus Pukelis.
Kretingos ekipoje naudingu žaidimu pasižymėjo 12 taškų pelnęs ir 11 kamuolių atkovojęs Rytis Zabita, taip pat 12 taškų surinko Aidas Viskontas.
„Vyčio“ ekipoje dominavo 19 taškų įmetęs ir 14 kamuolių po krepšiais sugriebęs Aurelijus Pukelis.
Liko patenkintas kovingumu
Nors kol kas pergalių per sužaistas tris Nacionalinės lygos rungtynes pasiekti ir nepavyko, „Kretingos“ krepšinio klubo vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius yra patenkintas žaidėjų rodomu noru ir kovingumu.
„Žaidėme prieš tris pajėgias komandas, sau keliančias aukštus tikslus šiame sezone. Ir tiek rungtynėse Gargžduose prieš galingą sudėtį surinkusią „Gargždų“ ekipą, tiek ir dvikovoje Šakiuose su „Vyčio“ komanda, turėjome šansą pasiekti pergalę. Žinome, kad mums trūksta talento puolime, belieka žaidimą „statyti ant gynybos“. Manau, pagal rezultatą mums neblogai tai pavyko. Esu patenkintas žaidėjų rodomu noru ir atsidavimu“, – savo mintimis pasidalino treneris.

Sieks pirmosios pergalės
Pirmąją pergalę debiutiniame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje „Kretingos“ krepšinio klubas turės galimybę iškovoti jau šiandien išvykoje prieš jaunimo pagrindu sudarytą Vilniaus „Perlo-Energija“ ekipą. Kol kas vilniečiai per trejas rungtynes yra pasiekę dvi pergales. Rungtynes nuo 16 valandos tiesiogiai bus galima stebėti NKL youtube paskyroje.