Aidas Viskontas rungtynėse Vilniuje išsiskyrė solidžiu žaidimu. NKL nuotr.

„Kretingos“ krepšinio klubo krepšininkai sužaidė dar dvejas rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje. Pirmenybių debiutantai išvykoje po labai rezultatyvios kovos, rezultatu 107-100, įveikė Vilniaus „Perlo-Energijos“ ekipą. Ketvirtadienį mūsų miesto krepšinio klubui sekėsi daug prasčiau ir Telšiuose, be jokių didesnių prošvaisčių, rezultatu 91-60 patirtas pralaimėjimas prieš vietos „Telšių“ ekipą.

Pirmavo nuo pat pradžių
Rungtynes Vilniaus „Jeep“ arenoje daug sėkmingiau pradėjo „Kretingos“ ekipa, kuri per pirmąsias dešimt rungtynių minučių susikrovė dviženklę persvarą (27-15). Antrąjame ketvirtyje savo sąlygas ir toliau diktavo mūsų miesto krepšinio ekipa, laimėjusi ir šią rungtynių atkarpą 4 taškų persvara, ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudama rezultatu 53-37.
Trečiasis kėlinys klostėsi apylygiai. „Kretingos“ krepšinio klubui pavyko ir per šias dešimt dvikovos minučių savo persvarą dar padidinti vienu tašku 78-61.
Paskutiniame ketvirtyje, kaip ir buvo galima tikėtis, jaunieji Vilniaus „Perlo-Energijos“ atstovai kilo į lemiamą „šturmą“ ir buvo persvarą sumažinę iki 5 taškų, bet protingai sužaidęs rungtynių pabaigoje pirmąją pergalę šiame debiutiniame Nacionalinės krepšinio lygos sezone išlaikė „Kretingos“ krepšinio klubas.
„Kretingos“ ekipą į pergalę šiose rungtynėse vedė 23 taškus surinkęs Rytis Zabita, 16 taškų pridėjo Haroldas Saprykinas, po 15 taškų Rokas Šimkevičius, Eimantas Žilius ir Edgaras Preibys.
„Perlo –Energijos“ ekipoje rezultatyvumu išsiskrė 29 taškus surinkęs Adas Šimonis.

Priešinosi du kėlinius
Ketvirtadienio rungtynėse „Kretingos“ ekipa Telšiuose vietos „Telšių“ ekipai priešinosi tik du kėlinius, po kurių atsiliko rezultatu 51-39. Trečiajame kėlinyje praėjusio Nacionalinės lygos sezono finalo dalyviai „Telšių“ krepšininkai „įjungė“ aukštesnę pavarą ir, laimėję 10 minučių atkarpą rezultatu 23-6, galutinai išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą.
Paskutinis ketvirtis abiems komandos buvo tik formalumas, bet ir jį dviejų taškų persvara laimėjo Žemaitijos sostine tituluojamų Telšių krepšinio klubo atstovai. Galutinis rungtynių rezultatas 91-60.
Kretingos ekipoje po 11 taškų pelnė Haroldas Saprykinas ir Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje ir 10 atkovotų kamuolių. 10 taškų pridėjo Domininkas Matutis.
„Telšių“ ekipoje rezultatyvumu pasižymėjo 15 taškų surinkęs Edgaras Stanionis, jam neblogai talkino po 13 taškų surinkę Mantvydas Žukauskas ir Vilius Pocius.

Pergalė nuėmė įtampą
Pirmąja pasiekta pergale Nacionalinėje krepšinio lygoje patenkintas buvo ir „Kretingos“ krepšinio klubo vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius, kurio teigimu, šis laimėjimas padės komandai atsikratyti įtampos.
„Rungtynėse Vilniuje šiek tiek jautėme įtampą, nes varžovas buvo tikrai įveikiamas. Bet pergalių dar neturėjome, o varžovai jų turėjo jau tris. Sužaidėme geras rungtynes, o ši pergalė, manau, nuėmė įtampą ir įpūtė pasitikėjimo savo jėgomis. Lieka tik dirbti toliau ir pergalės ateis“, – savo mintimis pasidalino treneris.

Laukia dar vieni lygos lyderiai
Labai sunkus išbandymas Nacionalinėje krepšinio lygoje „Kretingos“ krepšinio klubo lauks ir šiandienos rungtynėse Marijampolėje. Čia mūsų miesto krepšinio komandos lauks praėjusių metų finalo ketverto dalyvė ir labai aukštus tikslus sau kelianti vietos „Sūduvos-Mantingos“ ekipa. Rungtynes nuo 16 valandos tiesiogiai bus galima stebėti NKL youtube paskyroje.

 16,562 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes