„Minija“ užbaigs sezoną. ReAl moments nuotr.

Kretingos „Minijos“ futbolo ekipa, rungtyniaujanti LFF 1 lygoje, trečiadienį Šiauliuose sužaidė nukeltas 11 turo rungtynes prieš vietos „Šiaulių FA“ ekipą ir nusileido rezultatu 1-2. Šį sekmadienį rungtynėmis savo aikštėje prieš Gargždų „Bangos-B“ ekipą minijiečiai užbaigs sezoną.

Teko daug gintis
Nuo pat rungtynių pradžios Šiaulių miesto dirbtinės dangos stadione žaidybinė persvarą priklausė aikštės šeimininkams – „Šiaulių FA“ futbolininkams. Jau pirmosiomis susitikimo minutėmis šiauliečiai turėjo net dvi puikias progas atidaryti įvarčių sąskaita, bet minijiečius gelbėjo vartininkas Eimantas Brezgys.
Visgi 17 rungtynių minutę pavėjui rungtyniavę Saulės miesto atstovai išsiveržė į priekį. Ernesto Pilypo skersuotas kamuolys užsisuko ir atsidūrė „Minijos“ vartuose.
Pelnę įvartį žaidybinę persvarą ir toliau turėjo aikštės šeimininkai. 37 rungtynių minutę ją įvarčiu pavertė sėkmingai baudos smūgį realizavęs Dominykas Kubilinskas.

Sulaukė savo progos
Antrasis kėlinys nelabai kuo skyrėsi nuo pirmojo. Teritorinė persvara priklausė „Šiauliams“, o minijiečiai kantriai ir kompaktiškai gynėsi. Visgi keletą progų aikštės šeimininkams susikurti pavyko, tačiau galutinėje atakos stadijoje „minijiečius“ gelbėjo puikiai žaidę gynėjai ir vartininkas.
Tiksint jau pridėtam teisėjo laikui, savojo šanso sulaukė ir „Minija“. Po ilgo Eimanto Brezgio perdavimo visiškai vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė legionierius iš Japonijos Shogo Osawa ir rezultatą sušvelnino.
„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Deividas Pipiras, Lukas Gujis, Germanas Vaniuchinas, Vilius Kazlauskas, Mantas Gedutis, Aidas Pipiras, Saidas Bancas, Shogo Osawa, David Kirzneris, Princas Odohas. Po keitimo: Ernestas Daugintis.

Sekmadienį – sezono finišas
Šį sekmadienį, spalio 24 dieną, Kretingos „Minija“ rungtynėmis savo aikštėje užbaigs pasirodymą LFF 1 lygoje.
Mūsų miesto futbolininkai Kretingos dirbtinės dangos stadione 17 valandą priims Gargždų „Bangos-B“ ekipą. Pirmajame rate vykusios rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2.