Lapkričio 13 dieną Rumunijoje, Oradea mieste, įvyko Europos U16 ir Kata rungties čempionatas. Lietuvą atstovavo ir bronzos medalį kata rungtyje iškovojo Kretingos karatė kiokušin klubo „Shodan“ sportininkė, Kretingos Pranciškonų gimnazijos mokinė Greta Intaitė.
Kata – tai ypatingo susikaupimo reikalaujanti rungtis, kurios metu sportininkai turi atlikti tam tikrus smūgius, judant stovėsenose. Ši rungtis reikalauja didelio kruopštumo, jėgų, susikaupimo ir profesionalumo. Šios varžybos yra visų sportininkų siekiamybė, nes jose dalyvauja visų Europos šalių geriausi sportininkai.
Kata rungtyje U18 amžiaus grupėje G.Intaitė pirmoje kovoje nugalėjo rumunę Denisą Dolha, ketvirtfinalyje įveikė ispanę Nerea Fernandez, pusfinalyje nusileido būsimai čempionei 2-3, bet, daugelio nuomone, lietuvė buvo verta pergalės, kadangi techniką pademonstravo efektyviau. Greta tapo bronzos laimėtoja.
Šiame čempionate nelaimėjo, bet garbingai atstovavo šalį ir atidavė visas jėgas Živilė Bružaitė, kuri taip pat dalyvavo kata rungtyje.
Deja, susirgusi į kelionę negalėjo vykti Lietuvos čempionė ir viena perspektyviausių savo amžiaus kovotojų Erika Petrikaitė
Šioms varžybos sportininkes ruošė treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis, kurie džiaugiasi tokio lygio aukštais pasiekimais, bei nuosekliu darbu tikslo link.