„Kretingos“ krepšinio klubas, rungtyniaujantis Nacionalinėje krepšinio lygoje, per ketverias dienas patyrė ir skaudų pralaimėjimą, ir gražią pergalę. Šeštadienį kretingiškiai Šilutėje be didesnės kovos rezultatu 63-96 pralaimėjo vietos „Šilutės“ ekipai. Ši nesėkmė nepalaužė mūsų miesto ekipos ir antradienį jie metus užbaigė iškovodami puikią pergalę rezultatu 74-68 prieš Kauno rajono „Atleto“ ekipą.

Pirmavo tik keletą minučių
Rungtynes Šilutėje prieš vietos „Šilutės“ ekipą daug sėkmingiau pradėjo svečiai – „Kretingos“ krepšininkai, kurie, sužaidus 5 minutes, turėjo 10 taškų persvarą. Tačiau kėliniui baigiantis ją aikštės šeimininkai ne tik panaikino, bet ir patys susikrovė 6 taškų persvarą 28-22.
Antrasis ketvirtis atrodė lyg paskutinių pirmojo kėlinio 5 minučių tęsinys, kuriame aikštėje žaidė tik viena komanda. Ir tai buvo „Šilutė“, kuri šį kėlinį laimėjo net 15 taškų persvarą 25-10.
Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje visiškai nesikeitė. Šilutiškiai toliau tiesiog mėgavosi „daužydami“ savo varžovus ir trečią ketvirtį laimėjo dviženkle persvara – prieš paskutinį kėlinį pirmavo 81-47.
Paskutinis ketvirtis buvo visiškas formalumas abiems komandoms ir jame vyko tiesiog lengvas pasibėgiojimas ir pasimėtymas, kuris baigėsi minimalia kretingiškių persvara, mažai kuo įtakojusia galutinį rungtynių rezultatą, kuris skelbė „Šilutės“ pergalę 96-63.
„Kretingos“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų surinkęs Domininkas Matutis, 10 taškų pelnė Rokas Šimkevičius.
„Šilutės“ gretose naudingumu išsiskyrė 21 tašką pelnęs Tomas Balčiūnas. Jam puikiai talkino 16 taškų surinkę Linas Lekavičius ir 13 taškų pelnęs Valdas Vasylius.

Saldus revanšas ir pergalingai užbaigti metai
Visiškai kitaip „Kretingos“ komandai susiklostė paskutinės šiais metais Nacionalinės krepšinio lygos rungtynės Kaune prieš šio rajono „Atleto“ ekipą. Nuo pirmųjų susitikimo minučių savo sąlygas diktavo mūsų miesto krepšininkai, pirmąją 10 minučių atkarpą laimėję 8 taškų persvara 23-15.
Antrasis kėlinys jau vyko visiškai lygiai ir tai leido kretingiškiams į įlgąją pertrauką išsinešti 9 taškų persvarą 45-36.
Trečiasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus ir jame buvo gausu blogų sprendimų, klaidų ir netikslių metimų. Visgi jame geriau sekėsi „Atleto“ komandai, kuri savo persvarą sumažino iki 3 taškų 53-50.
Paskutinio ir lemiamo ketvirčio pradžioje į priekį stipriai „šovė“ kretingiškiai, kurie surengė puikų spurtą ir savo persvarą padidino iki 11 taškų. Rungtynių pabaigoje „Atletas“, pasitelkdamas pražangų taktiką, dar bandė išsigelbėti, bet mūsų krepšininkai, tiksliai realizuodami baudos metimus, išlaikė pergalingą persvarą 74-68.
„Kretingos“ ekipoje prie pergalės daugiausiai prisidėjo 14 taškų surinkęs Edgaras Preibys, 10 taškų pridėjo Rytis Zabita.
„Atleto“ neišgelbėjo ir 15 taškų pelnęs Martynas Linkevičius.
Ši pergalė „Kretingos“ krepšinio ekipai ne tik leido užbaigti pergalingai šiuos metus, bet ir pasiekti saldų revanšą už pirmajame rate patirtą skaudų pralaimėjimą rezultatu 96-58.

Smagu metus užbaigti teigiama nata
„Kretingos“ krepšinio klubo vyriausiojo trenerio Arimanto Mikaločiaus teigimu, labai smagu metus užbaigti pergale, o dar smagiau tai padaryti prieš varžovą, kuris mus buvo stipriai nuskriaudęs sezono starte.
„Mums kiekviena pergalė ir kiekvienas papildomas taškelis yra labai svarbus. Visgi visas rungtynes tenka žaisti išvykoje, kur laimėti visada sunkiau. Ypatingai šis laimėjimas yra saldus, nes įveikėmė tikrai pajėgią ekipą, kuri mus buvo skaudžiai pamokiusi pirmajame čempionato rate. Na, ir aišku, į naujus metus iškeliaujame teigiama nata ir pergalingomis nuotaikomis. Kitąmet mūsų lauks ne ką mažiau sudėtingų rungtynių ir daug darbo norint pasiekti rezultatus“, – laimėjimu pasidžiaugė treneris.

Kitos rungtynės jau po švenčių
„Kretingos“ ekipa dabar turės dviejų savaičių pertrauką, per kurią galės perrikiuoti gretas ir pasiruošti sausio 6 dieną vėl prasidėsiančioms Nacionalinės krepšinio lygos kovoms. Kol kas mūsų miesto ekipa savo sąskaitoje turi 7 pergales ir rikiuojasi 11 turnyrinės lentelės vietoje.

Pabaigoje: Sportininkams gali būti aktuali nauja sportinė apranga

 114,589 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes