Keturiomis rungtynėmis startavo Kretingos rajono salės futbolo pirmenybės, kurios šiais metais vyksta dviejose lygose, dalyvauja po 5 komandas. Pirmajame tiek pirmos, tiek antros lygos ture visos rungtynės baigėsi vienos komandos ryškia persvara.

Netikėtas „Topolių“ sutriuškinimas
Pirmoje lygoje kiek netikėtai lengvai pirmąją pergalę iškovojo „Grafo“ ekipa, net 10:3 sutriuškinusi daugkartinius pirmenybių laimėtojus „Topolių“ futbolininkus. Rungtynių pradžioje aikštėje vyko lygi kova ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 3:3. Visgi antroje rungtynių pusėje Juozo Serapino, pelniusio 3 įvarčius, ir Valdo Trakio, pridėjusio 2 tikslius smūgius, vedami „sausu“ rezultatu 7:0 laimėjo „Grafo“ futbolininkai, šventę įtikinimą pergalę.
Dvikovoje tarp „Sig Group“ ir „Veltūno“ ekipų pirmoji rungtynių pusė tai pat vyko apylygiai, ją minimaliu rezultatu 3:2 laimėjo „Sig Group“ komanda. Po pertraukos aikštėje abiems ekipoms sunkiai sekėsi kažką sukurti puolime, visgi „Sig group“ atstovai rungtynėms besibaigiant dviem įvarčiais užsitikrino pergalę rezultatu 5:2. Kitame ture tarpusavyje rungtyniaus „Sig group“ ir „Palanga“ bei „Grafas“ ir „Veltūnas“.

Antroje lygoje – ryškios pergalės
Praktiškai identiškomis persvaromis baigėsi ir abejos pirmojo antrosios lygos turo rungtynės. „Palangos sporto centro“ ir „Vienuolikės-Danės Perlo“ ekipų susitikimo pradžioje trimis greitais įvarčiais pasižymėjo „Vienuolikės“ atstovai. Tačiau kėliniui besibaigiant dviem tiksliais smūgiais savo atsilikimą iki minimalaus sumažino Palangos jaunimas. Antroji rungtynių dalis jau visiškai priklausė „Palangos sporto centro“ vaikinams, kurie nuo pat pirmųjų kėlinio minučių įrodinėjo savo pranašumą abejose aikštės pusėse ir iškovojo įtikinimą pergalę rezultatu 7:4.
Rungtynėse tarp „Vydmantų“ ir „Aston Villos“ komandų intringa išgaravo jau pirmajame kėlinyje, kurį „Vydmantai“ laimėjo net 9:0. Antroji rungtynių pusė liko tik formalumas, ir galutinis rungtynių rezultatas rodė daugiau nei įtikinamą vydmantiškių pergalę rezultatu 12:2.
Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Dovydo Zajenčiausko ir Edgaro Makarovo duetas, atitinkamai pelnęs 4 ir 3 įvarčius.
Antrajame ture rungtyniaus „Aston Villa“ prieš „Slėnį“ ir „Vienuolikė-Danės Perlas“ prieš „Vydmantus“.
Visos Kretingos rajono salės futbolo pirmenybių rungtynės vyksta Kretingos technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje. Pirmenybės vyksta be žiūrovų.