5 thoughts on “Ar jau liko tik žingsnis iki aklos meilės Kremliui?

  1. Čia žmonės pyksta todėl, kad lietuvoje nebėra laisvės. Sumauti konservai valdžioje, kurie tik stumia Lietuvą į bedugnę. Blogina santykius su užsienio šalimis, ko pasekoje kenčia verslas ir paprasti žmonės. Konservai pensijas atėmė, dabar verslą kėsinasi sugriauti. Fu blt!!!

  2. Čia žmonės pyksta todėl, kad lietuvoje nebėra laisvės. Sumauti konservai valdžioje, kurie tik stumia Lietuvą į bedugnę. Blogina santykius su užsienio šalimis, ko pasekoje kenčia verslas ir paprasti žmonės. Konservai pensijas atėmė, dabar verslą kėsinasi sugriauti. Fu blt!!!

  3. Pagarba autoriui, bet avinų banda šių minčių neskaitys. Brudų niekada netrūko visose visuomenėse. Net Amerikoje prieš metus tokio pat plauko brudai Kapitolijų šturmavo.

  4. Fašistinės rusijos utėlės, tik taip galiu pavadi tuos triukšmo kėlėjus sausio 13.Tik tų utėlių mūsų Lietuvėlėj gana daug.

  5. Ta meilė Kremliui nėra akla. Akla – tik ta prasme, kad naivuoliai nesugeba prognozuoti toliau i priekį: pradanginę Lietuvos laisvę, šiokią tokią gerovę sau susikurs tik keletas iš tos baublių minios, visi kiti tikriausiai ir toliau liks savo garažuose, turguose, nagų lakavimo “cechuose”, metalo supirktuvėse… Toliau vargs, bijos mokesčių, pavydės geriau gyvenantiems. O kolkas – dalyvavimas tokiuose baublių “koncertuose” neretai būna netgi labai neaklas, o pagrįstas tam tikromis viltimis, išskaičiavimais. Metus laiko matydami sėkmingai “prasisukančius” panašių akcijų organizatorius, nenubaudžiamus netgi atvirus chuliganus, iškilusius ir žiniasklaidos dosniai dėmesiu apdovanojamus “lyderius”, naivuoliai mėgina orientuotis irgi ta pačia kryptimi. Viltis pasijusti bandoje, t. y. , saugiai, patikimai, su galima perspektyva, gauti atlygį, kad ir kokia forma, pagaliau – “atkeršyti” už visą krūvą savo asmeninio gyvenimo nesėkmių, veja pirmyn, ir data baubimui pasidaro tinkama jau bet kuri. Čia – tik pradžia, o prieš kitus rinkimus bus aiškiai siūloma: MES – UŽ PIGIĄ ELEKTRĄ, BENZĄ, VAISTUS, DUJAS, DABO VIETAS, LAISVĘ BE KAUKIŲ…

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE