Rajono salės futbolo pirmenybėse liko paskutinis turas. ReAl moments nuotr.

Kretingos rajono salės futbolo pirmenybėse, pasibaigus ketvirtajam turui, paaiškėjo nemažai komandų, kurios rungtyniaus pusfinalyje. Penktame ture bus ir keletas ekipų, kurios turės paskutinį šansą įšokti į nuvažiuojantį pusfinalio traukinį.

Priminė finalą
Pirmoje lygoje „Topolių“ ir „Veltūno“ rungtynės priminė finalą. Nuo pat dvikovos pirmųjų akimirkų aikštėje netrūko kietų dvikovų ir gražių momentų prie abiejų ekipų vartų. Pirmieji į priekį po Žilvino Lukošiaus įvarčio išsiveržė „Topolių“ atstovai. Bet rezultatą netruko išlyginti „veltūnietis“ Marius Ruginis.
Antrasis kėlinys irgi vyko visiškai lygiai. Likus žaisti apie minutę ir esant rezultatui 3-3, „Topoliai“ suklydo gynyboje, ir tuo puikiai pasinaudojo „Veltūno“ puolėjas Edgaras Drąsutis, išvedęs savo ekipą į priekį.
„Topoliai“ per likusį laiką bandė didelėmis pajėgomis mestis į puolimą ir paskutinę rungtynių sekundę praleido dar vieną įvartį bei pralaimėjo rezultatu 3-5.
Kitose 4 turo rungtynėse tarp „Grafo“ ir „Palangos“ komandų lygi kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kuris pasibaigė rezultatu 1-1. Po petraukos „Palangos“ ekipa visiškai dominavo ir laimėjo kėlinį “sausai” 6-0 ir šventė pergalę 7-1.
Prasidedant penktam turui trys komandos – „Palanga“, „Sig group“ ir „Veltūnas“ turi po 6 taškus ir yra užsitikrinę vietas pusfinalyje. Aišku, kad savo taškų nebepapildys „Grafo“ kolektyvas, kuris įveikė „Topolius“. Paskutiniame ture lemiamas rungtynes žais „Topoliai“, kurie, norėdami patekti į pusfinalį, privalo pasiekti bent lygiasiąs rungtynėse prieš „Sig Group“. Kitose rungtynėse dėl aukštesnės vietos pirmajame etape kovos „Veltūnas“ ir „Palanga“.

Vydmantai ir toliau neklumpa
Antroje lygoje ir toliau nenugalima išlieka „Vydmantų“ ekipa, po atkaklios kovos rezultatu 5:3 ketvirtajame ture įveikusi Palangos sporto centro jaunuolius. Po lygiosiomis 2:2 pasibaigusio pirmojo kėlinio, antrajame vydmantiškiai parodė šiek tiek kokybiškesnį žaidimą ir rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą.
Kitose šios lygos rungtynėse, kuriose susitiko „Slėnio“ ir „Danės perlo“ ekipos, pirmąją ir kiek netikėtai lengvą pergalę rezultatu 9:3 iškovojo „Danės perlo“ kolektyvas, kontroliavę rungtynių eigą nuo pat pirmos iki paskutinės rungtynių minutės.
Prieš paskutinį turą tik dvi komandos „Vydmantai“ ir „Aston Villa“ turi vietą pusfinalyje. Likusios trys ekipos yra surinkusios po 3 taškus ir savo likimą spręs paskutiniame ture. Jame susitiks „Aston Villa“ prieš „Palangos sporto centrą“ ir lygos lyderiai „Vydmantai“ prieš „Slėnį“.
Visos Kretingos rajono salės futbolo pirmenybių rungtynės vyksta Kretingos technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje. Pirmenybės vyksta be žiūrovų.

 21,399 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes