Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujantis „Kretingos“ krepšinio klubas praėjusį savaitgalį užbaigė pralaimėjimu Joniškyje, rezultatu 72-82 nusileidamas vietos „Delikateso“ ekipai.
Šį ketvirtadienį kretingiškiams pagaliau pavyko nutraukti daugiau negu mėnesį trukusį pergalių „badą“ ir išvykoje po rezultatyvios kovos 96-83 įveikti Vilniaus „Perlo-Energijos“ekipą. Tai buvo pirmas mūsų miesto ekipos laimėjimas antrajame etape, kuriame varžosi 8-14 vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos.

Tragiška rungtynių pradžia palaidojo visas viltis
Rungtynes Joniškio Saulės pagrindinės mokyklos salėje geriau pradėjo mūsų miesto ekipa, kuri pirmąjį rungtynių kėlinį laimėjo rezultatu 23-19.
Antrasis ketvirtis jau priklausė aištelės šeimininkams – Joniškio „Delikatesui“, kurie naudojosi nesėkmingu kretingiškių žaidimu puolime ir patys rinko lengvus taškus. Todėl į įlgąją pertrauką išsinešė 5 taškų persvarą 43-38.
Trečiajame ketvirtyje vyko apylygė kova,bet 5-8 taškų persvarą savo rankose laikė „Delikateso“ ekipa, kuri laimėjo ir šį kėlinį rezultatu 20-16. Prieš lemiamą rungtynių atkarpą ji pirmavo rezultatu 63-54.
Paskutiniame kėlinyje „Kretingos“ ekipa bandė surengti lemiamą šturmą ir buvo priartėjusi iki 3 taškų, bet sėkmingai ir užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidė praktiškai visas rungtynes pirmavę Joniškio „Delikateso“ krepšininkai.
„Kretingos“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniauvo 19 taškų surinkęs Aidas Viskontas, 16 taškų pelnė Eimantas Žilius, 12 taškų pridėjo Domininkas Matutis.
„Delikateso“ komandą į pergalę vedė 19 taškų pelnęs Donelas Cegersas ir 16 taškų surinkęs Arūnas Rimkus.

Vilniuje pasiekta svarbi pergalė
Visiškai kitaip mūsų miesto krepšinio ekipai susiklostė rungtynės Vilniaus Jeep arenoje prieš vietos „Perlo-Energijos“ komandą. Nuo pat pirmųjų dvikovos minučių aikštėje vyko rezultatyvi kova ir po kėlinio trapią trijų taškų persvarą turėjo aikštės šeimininkai 24-21.
Antrasis ketvirtis jau daug sėkmingiau susiklostė „Kretingos“ ekipai, kuri ne tik panaikino varžovų persvarą, bet ir patys į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 47-39.
Trečiasis ketvirtis labai priminė rungtynių pradžią, kur abiems komandos geriau sekėsi užpulti varžovų krepšį negu apginti savąjį. Rezultatyvus ketvirtis baigėsi mininimalia „Perlo-Energijos“ persvara 25-24.
Paskutinis ir lemiamas ketvirtis daug geriau prasidėjo kretingiškiams, kurie, vedami Aido Viskonto, atitrūko dviženkliu skirtumu, ir svarbios tiek psichologiškai, tiek ir lentėlės prasme, pergalės nebepaleido.
Praktiškai nesustabdomas „Kretingos“ ekipoje rungtyniavo Aidas Viskontas, surinkęs 36 taškus ir pataikęs 7 tritaškius iš 10, jam neblogai talkino komandos naujokas Ignas Daukšys, pelnęs 15 taškų.
„Perlo-Energijos“ ekipoje rezultatyvumu pasižymėjo 15 taškų pelnęs Andresas Kalogirosas, 14 taškų Roko Jociaus sąskaitoje

Vėl įvyko pasikeitimų sudėtyje
Šią savaitę vėl įvyko pasikeitimų „Kretingos“ krepšinio klubo sudėtyje. Abipusiu sutarimu ekipą paliko 31-erių 189 cm ūgio gynėjas Rokas Šimkevičius, kuris šį sezoną fiksavo 7 taškų (26 proc. trit.), 3,3 atkovoto kamuolio, 3,1 rezultatyvaus perdavimo, 0,9 perimto kamuolio, 2,1 klaidos ir 4,4 naudingumo balo statistiką.
Jį pakeitė iš kitos Nacionalinės krepšinio lygos ekipos, Joniškio „Delikateso“ atvykęs Ignas Daukšys. Šį sezoną gynėjas vidutiniškai žaisdavo po 30 minučių, rinko po 12 taškų, 4,8 kamuolio, 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir po 9,2 naudingumo balo. Ignas jau spėjo debiutuoti „Kretingos“ ekipoje rungtynėse Vilniuje prieš „Perlo-Energijos“ komandą ir ženkliai prisidėjo prie pergalės pelnydamas 15 taškų.
Turės laisvą savaitgalį
„Kretingos“ krepšinio klubas šį savaitgalį turės progą pailsėti nuo Nacionalinės lygos kovų ir pasiruošti ateinančio ketvirtadienio rungtynėms prieš paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančius Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkus. Tai bus jau trečioji komandų dvikova šį sezoną. Kol kas abi tarpusavio rungtynes laimėjo „Kretingos“ ekipa. Tiesioginę dvikovos transliacija vasario 10 dieną nuo 16 valandos bus galima stebėti NKL youtube paskyroje.

 11,242 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes