„Kretinga“ neranda pergalės recepto. (ReAl moments nuotrauka)

Debiutinį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančiai „Kretingos“ krepšinio klubo komandai ir toliau niekaip nepavyksta nutraukti pralaimėjimų serijos. Ketvirtadienį mūsų miesto krepšininkai patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės, rezultatu 71-83 nusileisdami Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipai.

Lygiai kovėsi du kėlinius
Rungtynių Klaipėdos sporto bazių valdymo centro salėje pradžia kretingiškiams nieko blogo nežadėjo. Mūsų miesto krepšininkai, sužaidus pirmąjį kėlinį, pirmavo rezultatu 21-19.
Antrajame ketvirtyje aikštėje vyko gan chaotiškas ir nerezultatyvus žaidimas, kuriame nei „Neptūno-Akvaservis“, nei „Kretingos“ ekipai nepavyko įgyti didesnės persvaros ir į ilgąją petrauką komandos išėjo kretigiškiams pirmaujant rezultatu 36-33.
Vaizdas ant parketo kardinaliai pasikeitė vos prasidėjus antrąjai rungtynių pusei. Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda per pirmąsias penkias trečio ketvirčio minutes surengė galingą spurtą ir įgijo 8 taškų persvarą, kurią išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos. Prieš lemiamas dešimt rungtynių minučių pirmavo 56-48.
Paskutiniame kėlinyje abi komandos kuriam laikui buvo visiškai pamiršusios apie gynybą ir tiesiog keitėsi tiksliais metimais, o tai visiškai tiko aikštelės šeimininkams – „Neptūno-Akvaservis“ ekipai, kuri tiesiog išlaikė pergalingą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 83-71
„Kretingos“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniauvo 17 taškų surinkęs Mintautas Mockus, po 15 taškų pelnė komandos kapitonas Domininkas Matutis ir Eimantas Žilius.
„Neptūno-Akvaservis“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė 19 taškų pelnęs Gediminas Leščiauskas, 17 taškų prie pergalės pridėjo Adomas Sidarevičius, 15 taškų surinko Matas Vaitkus.

Pritrūko „ilgesnio atsarginių suolelio“
Apibendrindamas rungtynes „Kretingos“ krepšinio klubo vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius, kaip vieną iš pralaimėjimo priežasčių, nurodė praretėjusią komandos sudėtį.
„Gan svarbios rungtynės prieš lentelės kaimynus, bet, deja, šiandien mums neužteko jėgų jiems pasipriešinti. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis, mano nuomone, praretėjusį komandos sudėtis. Dėl traumos mums negalėjo padėti pagrindinis centro puolėjas Rytis Zabita, kuris mūsų ekipai labai svarbus kovojant dėl atšokusių kamuolių ir yra vienas rezultatyviausių ekipos žaidėjų. Manau, varžovai puikiai pasinaudojo po mūsų krepšiu atsiverusiomis „spragomis“ ir pelnytai nugalėjo“, – pralaimėjimo priežastis įvardino treneris.

Antrą kartą bandys įveikti Šakių „Vytį“
„Kretingos“ komanda jau šiandien turės progą nutraukti keturių pralaimėjimų Nacionalinėje krepšinio lygoje seriją. Kretingiškiai išvykoje jau ketvirtą kartą šiame sezone rungtyniaus prieš Šakių „Vyčio“ ekipą. Dvi pirmasiąs tarpusavio rungtynes gan užtikrintai laimėjo „Vyčio“ ekipa.
Tiesa, paskutiniajame šių komandų susitikime jau pajėgesni buvo „Kretingos“ krepšininkai.
Tiesioginę susitikimo transliaciją nuo 16 valandos bus galima stebėti youtube oficialiame NKL kanale.