Aukšto dažnio aparatai šilumine srove gydo spuogus, smulkias linijas, raukšles, išsiplėtusias poras, celiulitą ir akių ratilus. Aukšto dažnio prietaisai prisotina odą deguonimi ir naikina bakterijas. Yra dviejų tipų aukšto dažnio elektrodai – argono dujos ir neono dujos. Argono dujos yra violetinės ir puikiai tinka spuoguotai ar riebiai odai. Neono dujos pasižymi senėjimą stabdančiomis savybėmis.

Ką reikia žinoti prieš atliekant aukšto dažnio veido procedūrą

Prieš pradėdami procedūrą namuose arba norėdami pasiruošti veido procedūrai SPA centre, nuvalykite odą. Be to, penkias-septynias dienas iki procedūros turėsite nustoti naudoti retinoidus ir bent septynias dienas prieš procedūrą vengti šiurkščių šveitiklių.

Aukšto dažnio gydymo šalutinis poveikis

Kai kuriems žmonėms po procedūros gali pasireikšti dilgčiojimas, paraudimas ar patinimas. Norėdami įsitikinti, kad jūsų oda neišsausės:

  • Venkite per ilgai naudoti namuose naudojamus aukšto dažnio prietaisus arba nenaudokite didelio dažnio prietaisų.
  • Nenaudokite įrankio vienoje srityje ilgiau nei tris minutes. Jei jūsų oda yra jautri, galite patirti uždegimą.
  • Jei jūsų jautri oda serga rožine, egzema ar psoriaze, venkite šių vietų, jei jos yra uždegiminės.
  • Nenaudokite AHA arba glikolio rūgšties labai dažnai ir venkite pažeistų kapiliarų arba voratinklinių venų.

Ko pasisemti iš didelio dažnio operacijų

Naudojant aukšto dažnio procedūrą, jūsų oda taps gerokai skaistesnė. Tačiau tik kai kurie kosmetologai ir dermatologai naudoja šį gydymą, skirtą odos iššutimams gydyti. Todėl, prieš pradėdami bet kokios formos spuogų gydymą, pasikonsultuokite su dermatologu, ypač jei planuojate naudoti namuose naudojamą priemonę. Aukštas dažnis padidina deguonies kiekį odos ląstelėse, pagerina bendrą odos tekstūrą, tonusą, švytėjimą ir padeda gydyti spuogų problemas. Be to, šis gydymas skatina kolageno stimuliaciją ir elastino gamybą, todėl oda atrodo stangresnė.

Ar tai veikia veikia?

Įrodyta, kad aukšto dažnio procedūra veiksminga beveik visų tipų odai. Be to, aukšto dažnio veido procedūros laikomos saugiu ir švelniu odos atjauninimo metodu, greitai gydančiu ir atkuriančiu jūsų odą.

Ar skauda aukšto dažnio veido procedūros?

Ne! Dauguma pacientų teigia, kad jaučia lengvą dilgčiojimą, dilgčiojimą – ir tai dažnai būna atpalaiduojanti veido procedūros pabaiga. Kadangi kaitinimas yra švelnus, neturėtumėte jausti jokio diskomforto.

Retai pasitaikančiu atveju, jei kas nors ne taip, nedelsdami įspėkite gydytoją. Gali būti, kad prieš procedūrą reikia nuraminti uždegimą gydomoje srityje.

Kokias procedūras galima derinti su aukšto dažnio procedūromis?

Kadangi aukšto dažnio terapija yra labai universali, beveik visos mūsų specializuotos odos procedūros gali būti derinamos su aukšto dažnio terapija. Ypač mėgstame aukšto dažnio terapiją įtraukti į individualias veido procedūras, naudoti ją kaip papildomą odos valymo etapą po “HydraFacial” procedūros arba taikyti ją nugaros veido procedūros metu, kad sumažintume nugaros spuogus.

Vis dėlto aukšto dažnio gydymas ne visada tinka. Pavyzdžiui, jei jūsų oda labai sausa arba neseniai atlikote odos šveitimo procedūrą (pvz., cheminį šveitimą ar lazerį), aukšto dažnio procedūros gali pernelyg išsausinti odą. Tuomet rekomenduosime alternatyvius variantus, kurie atitiktų jūsų tikslus.

Foto iš salonams.eu – rekomenduojamas aparatas Darsonvalis

 17,386 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes