Dalia Martišauskienė: „Nedvejodama rinksiuosi vadovavimą E.Galvanausko profesinio mokymo centrui“.

Kretingos rajono savivaldybės taryboje numatomos permainos – Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kretingos skyriaus atstovei Daliai Martišauskienei gali tekti pasitraukti iš Tarybos narių.
Nuo šių metų rugsėjo Kretingos technologijos ir verslo mokykla taps Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro padaliniu. Pačiam centrui šiuo metu vadovauja Savivaldybės tarybos narė D.Martišauskienė.
Praėjusiame Savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta, jog Kretingos rajono savivaldybė taps E.Galvanausko profesinio mokymo centro dalininke. Todėl gali atsitikti taip, kad centrui vadovaujanti D.Martišauskienė turės rinktis – likti Tarybos nare ir atsisakyti centro vadovės pareigų arba atvirkščiai.
„Švyturiui“ D.Martišauskienė teigė, jog tokiu atveju pasirinktų vadovavimą mokymo įstaigai. Tačiau kol kas dar laukianti išaiškinimo, ar būtinai ji turėtų atsisakyti tarybos narės mandato.
Jei D.Martišauskienė paliktų Savivaldybės tarybą, jos vietą pagal Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kretingos skyriaus rinkiminį sąrašą turėtų užimti verslininkas Algimantas Šoblinskas.
„Aš esu verslininkas, gyvenu ramiai. Tarybos nariu jau esu buvęs. Dabar renkuosi verslą, todėl į Tarybą tikrai neisiu. Juo labiau, kad skilus Valstiečių ir žaliųjų sąjungai nusprendžiau pereiti į demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“. Tegu pasidarbuoja taryboje jaunesni“, – sakė A.Šoblinskas.
Kitas kandidatas į Savivaldybės tarybos narius Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kretingos skyriaus rinkiminiame sąraše yra Juozapas Maksvytis.

 3,438 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes