Pasak rangovų, po remonto mokykla-darželis „Žibutė“ taps ne tik gražesnė, šiuolaikiškesnė, bet ir moderni.

Kol kas be sutrikimų vykstantys Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ remonto darbai vis dėlto šiek tiek neramina ir įstaigos, ir rajono vadovus – su kokiomis problemomis „Žibutė“ susidurs rugsėjo 1-ąją? Ar vaikai turės kur ateiti ir praleisti dieną?
Mokykloje-darželyje „Žibutė“ bus sutvarkyti ne tik liūdnai pagarsėję sanitariniai mazgai, buvę įrengti dar kone sovietmečiu. Nors remontas pavadintas „paprastuoju“, statybininkai vieną darželio korpusą beveik pavertė griuvėsiais. Žinoma, perkeltine prasme.
„Daug ką reikėjo išardyti, daug ką reikia padaryti iš naujo. Projektas yra tikrai šiuolaikinis, jame numatyta sumontuoti modernius įrengimus patalpoms vėdinti, šildyti ir t. t. Galima sakyti, kad darželis po remonto taps ne tik šiuolaikišku, bet ir moderniu“, – sakė rangovo UAB „Grindolita“ projektų vadovas Egidijus Braziūnas.

Mokyklos-darželio direktorė S.Bružė, vicemeras D.Samalius, Statybos skyriaus vedėja R.Lukauskienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja V.Turauskaitė ir Švietimo skyriaus vedėja A.Burbienė netruko išpręsti problemos.

Tačiau artėja rugsėjo 1-oji. Į Mokyklą-darželį vėl kulniuos mažieji kretingiškiai. Kur juos reikės sutalpinti, jei darželio pastate dar darbuosis statybininkai, kaip vaikus reikės pamaitinti ir t. t. – nemažas rūpesnis darželio vadovei Snieguolei Bružei.
„Dabar statybininkai darbuojasi, galima sakyti, visame korpuse. Vaikus galėsime priimti kitame, tačiau visi paprasčiausiai netilps. Remontuojamame korpuse buvę baldai sukrauti vienoje grupėje, kur juos perkraustyti, nežinau“, – sakė S.Bružė.
Penktadienį mokykloje-darželyje apsilankę vicemeras Dangiras Samalius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė, Švietimo skyriaus vedėja Asta Burbienė, Statybos skyriaus vedėja Rima Lukauskienė, kartu su darželio direktore S.Bružė bei rangovo atstovu E.Braziūnu netruko surasti išeitį. Nuspręsta kol kas nenaudojamus baldus išvežti į Vilniaus g. 8 nenaudojamas patalpas, o vienos grupės vaikai laikinai galės apsigyventi darželio salėse, kurios bus pritaikytos grupėms.
„Taip pat labai svarbu, kad būtų tinkamai organizuotas vaikų maitinimas. Statybininkai užtikrino, kad maistui ruošti skirto patalpos bus sutvarkytos ir jomis galėsime naudotis. Todėl, atrodo, liks tik viena problema – išvežti baldus ir atlaisvinti vienai grupei patalpas“, – sakė S.Bružė.
Pasirūpinti baldais pažadėjo ir rangovo atstovas.
„Galėsime parūpinti ir transportą, ir savo žmones į pagalbą. Juk tai visų bendra problema, kurią būtina išspręsti. Mes, kaip rangovai, irgi suinteresuoti darbus užbaigti greičiau, kaip numatyta rangos sutartyje“, – pažadėjo E.Braziūnas.
Birželį pradėtus mokyklos- darželio „Žibutė“ remonto darbus rangovas įsipareigojo užbaigti per 18 mėnesių ir kol kas jokiais trukdžiais nesiskundžia.

Daugiau: Minkšti baldai

 16,628 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes