Šiandien Kretingos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“  vyko konkursas ,,2022 m saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga“, keturios darželinukų  komandos varžėsi įvairiose su saugiu eismu susijusiose praktinėse ir teorinėse užduotyse.

Kretingos darželinukams buvo pateiktos keturios skirtingos užduotys skirtingose darželio patalpose. Vaikai mokėsi saugiai saugiai kirsti važiuojamąją dalį per perėją su paspirtuku, atsakinėjo į vaizdo įrašuose pateiktus klausimus, sprendė įvairias kitas užduotis.

Policijos pareigūnės darželinukams pateikė įvairių užduočių: reikėjo atpažinti ženklus, pasakyti jų reikšmes; taisyklingai užsidėti šalmą ir paspirtuku kirsti perėją; pasakyti ištraukto kelio ženklo reikšmę ir kt.

Renginį organizavo Kretingos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Gitana Macienė, Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“  direktorės pavaduotoja ugdymui Diana Bakstienė ir kitos darželio darbuotojos bei policijos pareigūnės.

Kol kas siūlome pasigrožėti nuotraukomis iš šio prasmingo ir gražaus renginio, o plačiau apie šį renginį parašysime artimiausiu laiku.

« 1 2 »

 4,057 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes