Socialinio tinkle Fecebook puslapyje “Juodupėnų kultūra” pasirodė žinutė, jog tradicinė šventė ,,Šioj žemėj – mano pėda įspausta”, numatyta liepos 1 d., neįvyks. Priežastis – NATO viršūnių susitikimas Vilniuje.

 Facebook puslapyje rašoma: “Sveiki, sulaukiame daug paklausimų, kada vyks tradicinė vasaros šventė ,,Šioj žemėj – mano pėda įspausta”. Mūsų šventė nusikelia į liepos 29 d”. Salantų kultūros centro Juodupėnų filialo darbuotojai praneša, kad dėl NATO viršūnių susitikimo, renginiai nebus rengiami beveik 2 savaites: nuo liepos 1 iki 14 dienos.

“Programa šventės jau buvo paruošta, šiandien turėjome išsiūsti sutartis atlikėjams, didžėjui, vaikų pramogai, taip pat suaugusių atrakcijai. Deja, turime programą koreguoti iš esmės, nes gavome žinią iš pagrindinio rėmėjo”, – rašoma Faceboock puslapyje “Juodupėnų kultūra” ir priduriama, jog šis rėmėjas turėjo prisidėti prie šventės 2,5 tūkst. Eurų.

Esą traukiasi ir sporto varžybų kvalifikuotas teisėjas. “Apgailestaujame, tačiau turime iš biudžeto 1200 Eur. Laukiame, rėmėjų, juk pas mus yra nemažai verslininkų, ūkininkų, kurie valdo šimtus hektarų. Manome, kad tie 2500 eur. tikrai atsiras, tai maži piningai ir visi džiaugsimės labai gražia švente. Pas mus vėl atvyks, poilsiautojai iš Palangos iš Dzukijos, Suvalkijos, kaip ir pernai”, – rašoma žinutėje.

Salantų kultūros centro Juodupėnų filialo vadovė Danguolė Vaicekauskienė “Švyturio” redakciją patikino, jog tradicinė  Juodupėnų šventė ,,Šioj žemėj – mano pėda įspausta” liepos 29-ąją tikrai įvyks, o ji atidėta ne tik dėl rėmėjų, bet ir dėl Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato rekomendacijų susilaikyti nuo masinių renginių pirmosiomis liepos savaitėmis dėl NATO viršūnių susitikimo, nes policijos pajėgos esą neturės pakankamai pajėgų užtikrinti viešąją tvarką. Didelė dalis regiono pareigūnų tomis dienomis bus užimti rimtesnais ir svarbesniais reikalais šalies sostinėje.

Juodupėniškiai nurodė kur galima pravesti paramos lėšas, kurios labia reikalingos, kad šventė įvyktų. Salantų kultūros centras banko sąskaita LT307300010146035538. Mokėjimo paskirtis: Juodupėnų skyriui vasaros šventei.

Šventės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja.

“Švyturio” inf.

 7,448 peržiūrų (-a)

83% LikesVS
17% Dislikes