Viskas prasidėjo 1928 m. tamsių arktinių žiemų ir vidurnakčio saulės šalyje, kai kalvis Janne Marttiini nusprendė įkurti peilių gamyklą Rovaniemyje, Suomijos Laplandijoje.

Galvodamas apie vartotoją, jis pradėjo kurti gražius, aukštos kokybės naudingus gaminius, skirtus naudoti atšiauriausiomis įmanomomis sąlygomis.

Tačiau neleiskite, kad jų grožis jus apgautų. Išbandę produktus, įsitikinsite, kad tai tobulas įrankis jūsų poreikiams. Jaučiate natūralių medžiagų, tokių kaip oda, garbanotas beržas, šiaurės elnio ragas, ir, žinoma, itin aštrių ašmenų, visada pagamintų iš aukščiausios kokybės plieno, pojūtį.

Šiandien Marttiini peiliai – tai kartų meistriškumo ir modernių technologijų derinys, sukuriantis peilius, kurie yra ne tik aštrūs, bet ir puikiai atspindi šiaurės grožį bei tvirtumą. Jie vadinami “puukko” – šiaurietišku peiliu.

Marttiini peiliai

https://www.marttiini.fi/Products

Periodiškai (kiekvieną ketvirtadienį ) pardavinėjami TELEGRAM kanale Išparduotuvė AUKCIONAI nuoroda https://t.me/ISPARDUOTUVE_LT_AUKCIONAI .

Tai patogus būdas įsigyti daiktą už, Jūsų manymu, TEISINGĄ kainą. Pardavimas vyksta aukciono būdu. Pirkti tikrai smagiau nei el .parduotuvėje.

Taisyklės https://t.me/ISPARDUOTUVE_LT_AUKCIONAI/3.

 9,469 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes