Rasti išmanųjį telefoną su itin gera kamera, kuris nekainuotų keturženklės sumos – iššūkis, su kuriuo susiduria labai didelė dalis pirkėjų. Šiais, 2024 m., yra tikrai nemažai vartotojų, kurie telefonui su gera kamera galėtų skirti iki 700 eurų. Šiuose kainų rėžiuose išsiskiria keli modeliai. Pristatome 3, labiausius dėmesio vertus.

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 yra vienas iš pagrindinių pretendentų šioje kategorijoje. Pastaruoju metu, kone visi pardavėjai internete sumažino šio įrenginio kainas iki kiek daugiau nei 500 eurų. Kaip vienos naujausių kartų Samsung flagmanas, Galaxy S22 turi kelių objektyvų galinės kameros sistemą. Ją sudaro:

  •   50 MP pagrindinė kamera;
  •   12 MP itin platus objektyvas;
  •   10 MP teleobjektyvas

Tai leidžia naudotojams džiaugtis labai lanksčiomis fotografavimo ir filmavimo galimybėmis. Fotoaparato sistema lengvai įamžina aukštos kokybės nuotraukas ir net 4K vaizdo įrašus. Nepaisant to, kad Galaxy S22 kamera neturi makroskopinio režimo, kaip flagmanas už tokią patrauklią kainą, bent jau kameros prasme, jis tikrai vertas paminėjimo.

Samsung Galaxy A54

Kitas Samsung modelis, nusipelnantis būti šiame sąraše yra Galaxy A54 5G. Tai – vidutinės klasės biudžetinis telefonas, kuris į rinką atėjo tam, kad pasiūlytų kuo daugiau privalumų ir didesnę naudą už kuo patrauklesnę kainą. Šiuo metu, pagal kainoteka.lt duomenis, internetu jį įmanoma įsigyti už mažiau nei 400 EUR.

Telefonuose Samsung Galaxy A54 dalis kameros sistemos yra labai panaši į S22 techniką. Ją šiame išmaniajame sudaro 50 MP pagrindinė kamera su PDAF ir OIS bei 12 MP itin plati galinė kamera. Tačiau, kas dar labiau pradžiugins naudotojus, šiame telefone yra 32 MP priekinė kamera, o tai – viena didžiausių raiškų rinkoje.

Šis modelis pasiūlys pagirtiną vaizdų kokybę už prieinamą kainą.

Google Pixel 6 Pro

Kol kas, pagal kainoteka.lt duomenis, dar nepavyktų įsigyti Google Pixel 7 ar 8 Pro pagal minėtą biudžetą, tačiau yra puiki alternatyva – Pixel 6 Pro. Už mažiau nei 520 EUR prieinamas flagmanas su daugybe Google triukų ir technologinių sprendimų, kurie neturi lygių rinkoje.

Šis telefonas visų ekspertų nuomone turi vieną geriausių kameros sistemų, nes daro detalius kadrus esant skirtingam apšvietimui, atkuria tikslias spalvas nuotraukose ir vaizdo įrašuose bei stabilizuoja vaizdą.

Tačiau nors kiek stinga lauko gylio perteikimo grupinėse nuotraukose, Pixel 6 Pro turi 4x teleobjektyvą, o tai – pastebimas patobulinimas, ypač fotografuojant iš toli. Apskritai, šis telefonas pasiūlys labai kokybišką kamerą, kuri atliks pageidaujamas užduotis geriausiu įmanomu būdu.

 952 peržiūrų (-a)

0% LikesVS
100% Dislikes