Seimo narys, politinės partijos “Nemuno Aušra” pirmininkas Remigijus Žemaitaitis paskelbė savo kandidatūrą 2024-ųjų Lietuvos Prezidento rinkimuose.

“Po ilgų svarstymų bei diskusijų su savo komanda, ir gavęs savo komandos pritarimą bei palaikymą, kandidatuoju ir bandau jėgas 2024-ųjų Lietuvos Prezidento rinkimuose!” – rašė R. Žemaitaitis savo Facebook paskyroje.

Kandidatas į prezidentus nurodė tris pagrindines priežastis, kodėl nusprendė dalyvauti rinkimuose:

  • Tiki Lietuvos žmonėmis, bet netiki dabartiniais valdančiaisiais. “Jie šaukia “pirmyn” ir traukia “atgal”. Abejingu likti – ne mano stilius.”
  • Nori išjudinti daugiau žmonių dalyvauti rinkimuose. “Vos keli procentai naujų rinkėjų gali sukurti gerų pokyčių lūžio tašką!”
  • Man nepatinka, kad valdžioje nėra vietos visuomenės interesams. “Lai bankininkai grįžta į bankus, kariai ir policininkai – tarnybą, narkomanai lai keliauja į reabilitaciją, netracinių orientacijų puoselėtojai lai atstoja nuo mūsų vaikų.”

R. Žemaitaitis taip pat kviečia visus jungtis prie jo komandos ir kartu kurti Lietuvą: “Kviečiu visus jungtis prie mūsų komandos, prie politinės partijos Nemuno Aušra ir drauge dirbti taip, kad kažkada nebūtų gėda anūkams pažvelgti į akis – juk sakoma, kad mes ne paveldėjome gimtinę iš tėvų, o pasiskolinome ją iš vaikų!”

“Švyturio” inf.

 225 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes