Gvidas Jonu?as peln? pergaling? ?vart?. ReAl moments nuotr.

Kretingos ?Minijos B? ekipa, rungtyniaujanti KLFF 3 lygoje, pasiek? dar vien? pergal? ir likus trims rungtyn?ms iki pirmenybi? pabaigos realiau pretenduoja ? nugal?toj? vard?. ?? kart? minijie?iai i?vykoje rezultatu 2-1 ?veik? Klaip?dos rajono ?Jonu??? ekip?

Tur?jo iniciatyv? visas rungtynes
Nuo pat rungtyni? prad?ios ?aidybin? persvar? tur?jo ?Minijos B? ekipa, kuri jau per pirmasi?s 15 minu?i? tur?jo puiki? prog? pasi?ym?ti, ta?iau Manto Elzbergo sm?g? atr?m? var?ov? vartininkas. Visgi vos po keletos minu?i? kretingi?kiai atidar? savo ?var?iu s?skait?. Puikiai baudos sm?g? i?pild? ir savo komand? ? priek? i?ved? kapitonas ?ilvinas Luko?ius. Nors pirmajame k?linyje m?s? miesto ekipa tur?jo dar kelet? moment? ?var?iui pasiekti, rezultatas liko nepakit?s.

Ne?mu?i tu, ?mu?a tau
Antrasis k?linys nedaug kuo skyr?si nuo pirm?j? 45 ?aidimo minu?i?. ?Minija B? tur?jo teritorin? persvar?, o sve?iai lauk? sav?j? prog? greituose i?puoliuose. 64 rungtyni? minut? visi?kai vienas prie? ?Jonu??? ekipos vartinink? i?b?go minijie?i? puol?jas M.Elzbergas ta?iau nesugeb?jo pergudrauti var?ov? vart? sargo. U? v?jais paleist? prog? ?Minijos B? ekipa buvo nubausta. Po nepilnos minut?s i? aik?t?s kra?to kamuolys nes?kmingai ? savus vartus ?skriejo nuo kretingi?kio gyn?jo Jok?bo Pociaus kojos. Praleid? ?vart? minijie?iai visi?kai ?u?gul?? sve?i? vartus. Spaudimas dav? sav? rezultat?: 79 minut? po Edvino Girdenio perdavimo sm?giu galva pergal? atne?us? ?vart? peln? Gvidas Jonu?as.

Kovoja d?l medali?
Kretingos ?Minija?, likus ?aisti trims rungtyn?ms iki KLFF 3 lygos pirmenybi? pabaigos, su 22 ta?kais rikiuojasi antroje turnyrin?s lentel?s vietoje ir, jeigu per likusias tris rungtynes i?kovos visas tris pergales, taps pirmenybi? nugal?toja. M?s? miesto ekipai liko rungtyn?s nam? aik?t?je prie? Palangos ?Gintaro?, Klaip?dos ?Rugpien? kaimo-Sakuonos? komandas. Taip pat vienos i?vykos rungtyn?s ateinant? tre?iadien? prie? Klaip?dos ?EDM Statybos-Sendvario? ekip?.