?Minijai? tr?ko traumuot? ?aid?j? pagalbos. ReAl moments nuotr.

Kretingos ?Minijos? komanda LFF 1 lygos 23 turo rungtyn?se Jonavoje rezultatu 0-8 pralaim?jo pirmenybi? lyderiams ?Jonavos? futbolininkams. Minijie?iams itin nes?kmingai susiklost? pirmojo k?linio pabaiga, kai per paskutines 7 minutes buvo praleisti net 3 ?var?iai.

Laik?si beveik vis? k?lin?
Rungtynes Jonavos miesto stadione, esant lietingam orui, aktyviau prad?jo aik?t?s ?eimininkai, kurie nuo pat pirm?j? minu?i? kontroliavo kamuol? ir tur?jo teritorin? persvar?. Ta?iau nuo lietaus ?mirkusioje aik?t?je sunkiai rado sprag? prie kompakti?kai gynyboje ?aidusi? ?Minijos? ?aid?j? vart?.
Pirmasis pavojingesnis momentas prie kretingi?ki? vart? kilo 15 rungtyni? minut?, kai po ?Jonavos? legionieriaus i? Slovakijos Filipo Halgo?o sm?gio kamuolys pral?k? visi?kai greta virpsto. ?Auksin?? prog? 20 minut? tur?jo ir minijie?iai, po greitos kontratakos visi?kai vienas prie? jonavie?i? vartinink? i??oko legionierius i? Nigerijos Princas Odohas, ta?iau nesugeb?jo i?naudoti puikios progos.

Germano Vaniuchino teigimu, namuose ?Minija? parodys kit? veid?. ReAl moments nuotr.

Paskutin?s 7 pirmojo k?linio minut?s ?Minijai? susiklost? tiesiog katastrofi?kai. 38 minut? po kampinio ?Jonavos? ekip? ? priek? i?ved? Ilia Vaganov. Prab?gus dar 4 minut?ms, v?lgi, po dar vieno kampinio, kamuolys patogiai at?oko baudos aik?tel?s prieigose stovin?iam jonavie?i? gyn?jui D?iugui Raudoniui, kuris galingu sm?giu nuo virpsto padvigubino persvar?.
Paskutin? pirmosios rungtyni? dalies minut? krito ir tre?iasis ?vartis ? kretingi?ki? vartus, kai tolimu sm?giu pasi?ym?jo Gytis Vasylius.

Vieni m?gavosi, kiti kankinosi
Antrasis k?linys m?s? miesto komandai susiklost? dar pras?iau. ?Kraujo skon?? pajaut? lygos lyderiai nuo pat pirm?j? antrojo k?linio minu?i? tiesiog m?gavosi ?aidimu ir siunt? ?var?ius ? pal??iosios ?Minijos? komandos vartus. I?vis per antr?j? k?lin? dar pasiunt? 5 tikslius sm?gius. 49 rungtyni? minut? pasi?ym?jo Arnas Neimantas, 55 minut? Almantas Vansevi?ius, 65 rungtyni? minut? ?vart? ? savo vartus ?simu?? ?Minijos? gyn?jas Deividas Pipiras, 78 minut? Marius Ganusauskas, 82 minut? antruoju savo ?var?iu pasi?ym?jo Ilia Vaganov.
?iose rungtyn?se ?Minijai? d?l trauma, patirt? rungtyn?se prie? ??iauli? FA?, negal?jo pad?ti net keturi pagrindin?s sud?ties ?aid?jai: Vilius Kazlauskas, David Kirzneris, Deividas ?iu?a ir Laurynas Bau?a.
?Minijos? sud?tis: Eimantas Brezgys (kapitonas), Gustas Gumbaravi?ius, Lo Pape Serigne, Germanas Vaniuchinas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, David Kirzneris, Princas Odohas, Valdas Ja?montas, Mantas Gedutis. Po keitimo: Deividas Pipiras, Lukas Gujis, Edvinas Gir?ys, Mantas Elzbergas.

Taip pralaim?ti negalima
Savo nuomon? apie skaud?i? nes?km? tur?jo ir vienas labiausiai patyrusi? komandos ?aid?j? Germanas Vaniuchinas ? ?pralaim?ti galima, bet ne taip?.
?Manau, tikrai neblogai ?aid?me, beveik vis? pirm? k?lin?, tur?jome puiki? prog? ir tas ?vartis b?t? pakeit?s rungtyni? eig?. O kas vyko po praleist? pirm? trij? ?var?i?, manau, nepateisinama ir negalime taip rungtyniauti. Pa?adu kitoese rungtyn?se savo aik?t?je parodysime visai kitok? ?aidim??, – savo mintimis pasidalino ?aid?jas.
Laukia svarbios rungtyn?s
?e?tadien? ?Minija? gry?ta ? savo nam? aik?t?, ir Kretingos miesto stadione 14 valand? prasid?sian?iose rungtyn?se priims, nepaisant i?kovot? dviej? pergali? i? eil?s, 13 lentel?s vietoje esan?ius Marijampol?s ?S?duvos B? futbolininkus. Pirmojo rato rungtyn?se i?vykoje minimaliu rezultatu 1-0 laim?jo Kretingos ?Minijos? ekipa.