Neilo Urbos puikaus tolimo smūgio pergalei pasiekti neužteko (Real moments nuotr.)

Praėjusį šeštadienį Kretingos „Minijos” futbolo klubas po daugiau negu mėnesio petraukos savo aikštėje LFF 1 lygos rungtynėse dėl 9-14 vietų priėmė Vilniaus „BFA” futbolininkus ir po permainingos kovos sužaidė lygiosiomis 2:2. Pirmoji tarpusavio dvikova Vilniuje buvo pasibaigusi minimalia varžovų pergale rezultatu 1:0.

Turėjo iniciatyvą, bet praleido pirmi
Rungtynes daug aktyviau pradėjo „minijiečiai“. Jau per pirmąsias 15-ka rungtynių minučių dvi geras progas pasižymėti turėjo „Minijos“ puolimo grandyje rungtyniavę Dominykas Jakočiūnas ir Joao Ferreira, tačiau abu kartus „BFA“ komandą išgelbėjo puikus vartininko Dominykas Valecko žaidimas. Nors praktiškai visą pirmąjį kėlinį iniciatyvą bei teritorinę persvarą turėjo „kretingiškiai“, pirmasis įvartis krito būtent į jų vartus. Po „Minijos“ gynėjų klaidos perdavinėjant kamuolį, visiškai vienas, prieš Eimantą Brezgį atsidūrė „vilniečių“ krašto saugas Ignas Kaškevičius ir išvedė savo komandą į priekį. Po praleisto įvarčio „kretingiškiai“ dar labiau suaktyvino savo žaidimą ir po pakelto kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Deividas Šiuša, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė, taip sukeldami didelį žiūrovų nepasitenkimą.

 

Klaidos gynyboje neleido pasiekti pergalės
Antrasis kėlinys mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo, kamuolio kontrolė visiškai priklausė „Minijai“, svečiai savųjų progų laukė greitose kontraatakose. 59-tą minutę galingu tolimu smūgiu rezultatą išlygino „minijiečių“ saugas Neilas Urba. Vos už dešimties minučių „Miniją“ į priekį išvedė puolėjas Joao Ferreira, kuris puikiai susitvarkė su varžovų gynėjais ir tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės nepaliko vilčių vartininkui. Nors ir pasiekę antrąjį įvartį, „minijiečiai“ toliau kontroliavo kamuolį ir laikė rungtynių iniciatyvą, o varžovai laukė klaidų ir galimybių rengti greitus išpuolius. Po vieno iš jų, 79-tą minutę, varžovai išlygino rungtynių rezultatą, kai smūgiu iš keletos metrų įvartį įmušė „BFA“ puolėjas Martin Perveinis. Per likusias rungtynių minutes „Minija“ bandė persverti rezultatą savo naudai ir buvo prispaudę varžovus prie jų vartų, tačiau „BFA“ komanda gynėsi patikimai, tad nors ir turint didžiulę žaidibynę persvarą, nuskambėjus finaliniam teisėjo švilpukui, teko tenkintis lygiosiomis.

„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Klorain Wanda, Neilas Urba, Valdas Jašmontas (kap), Sibusiso Magwaza, Anton Solovyev, Simonas Juška, Dominykas Jakočiūnas, Joao Ferreira. Po keitimo: Laurynas Bauža, Gabrielis Bezerra, Aidas Pipiras.
Iki sezono pabaigos liko vos 4 rungtynės
Iki 1 lygos sezono finišo „Minijai” liko sužaisti dar 4 rungtynes. Savo aikštėje teks rungtyniauti su dviejų „žalgirių” – Kauno ir Vilniaus – dublerinėmis komandoms, taip pat laukia išvyka į Mažeikius ir rungtynės su „Atmosferos” futbolininkais, bei dar viena tolima kelionė į Trakus ir jėgų pasitikrinimas su „Riterių B” komanda.
Kretingos „Minija” per 14 sužaistų rungtynių yra iškovojusi 3 pergales, 3 rungtynės baigėsi lygiosiomis ir su 12 taškų rikiuojasi 10-oje turnyrinės lentelės vietoje.

 

 5,551 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes