Praėjusį sekmadienį Kretingos „Minija” žaidė paskutines išvykos rungtynes Trakuose, kur LFF 1 lygos pirmenybių dvikovoje dėl 9-14 vietų po penkių įmuštų įvarčių antrajame kėlinyje įrodė savo pranašumą rezultatu 5:1 prieš Vilniaus „Riterių B” ekipą. Ši pergalė „kretingiškiams” užtikrino mažiausiai 10-tą vietą turnyrinėje lentelėje ir galimybę paskutiniame ture namuose įveikus Vilniaus „Žalgirio B” futbolininkus sezoną užbaigti 9-oje vietoje.

Pirmajame kėlinyje įvarčio pasiekti nepavyko
Rungtynes Trakuose daug aktyviau pradėjo „Minija”, kuri per penkioliką rungtynių minučių turėjo net keletą gerų progų pasiekti įvartį, tačiau paskutinėje atakos stadijoje vis pritrūkdavo tikslumo. Šis rungtynių pirmasis kėlinys kažkiek priminė ir pirmąją tarpusavio dvikovą, vykusią Kretingoje, kai per pirmąjį kėlinį „Minijai“ sunkiai sekėsi išnaudoti susikurtas progas, o varžovai atsakydavo pavojingomis kontraatakomis.

Nors praktiškai visą pirmąją rungtynių pusę iniciatyva ir ryški kamuolio kontrolės persvara priklausė „kretingiškiams“, komandos ilsėtis ilgajai pertraukai išėjo esant lygiam rezultatui 0:0.

Antrajame kėlinyje persvarą pavertė įvarčiais
Nuo pat antrojo kėlinio pradžios „Minija” „užgulė”. 52-tą rungtynių minutę neleistinai baudos aikštelėje buvo nugriautas „minijiečių” saugas Anton Solovyev. Prie 11-os metrų žymos stojo Neilas Urba ir išvedė „kretingiškius“ į priekį.

Vos už dviejų minučių „Minija“ buvo skaudžiai nubausta už aplaidumą ginyboje, kai nesusikalbėjus vartininkui ir gynėjams, vos iš keli7 metrų, rezultatą išlygino „Riterių B“ puolėjas Rokas Filipavičius.

Lygus rezultatas šviestelentėje degė vos minutę. Puikų perdavimą iš kairiojo krašto atliko „kretingiškių“ saugas Neilas Urba ir smūgiu galva antrąjį komandos įvartį pelnė puolėjas Joao Silva. Per likusį „pusvalandį“ „Minija“ į varžovų vartų tinklą kamuolį pasiuntė dar tris kartus bę atsako.

60-tą rungtynių minutę smūgiu iš keletos metrų savo 10-tą įvartį šiame sezone pelnė puolėjas Joao Silva. 79 ir 90 minutes dviem tiksliais smūgiais savo įvarčių saskaitą papildė ir kitas „minijiečių“ atakuojantis žaidėjas Sibusiso Magwaza.

„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Klorain Wanda, Simonas Juška, Laurynas Bauža, Valdas Jašmontas (kapitonas), Neilas Urba, Anton Solovyev, Sibusiso Magwaza, Joao Silva. Po keitimo: Aidas Pipiras, Lukas Jakumas.

Paskutinėse rungtynėse galimybė pasiekti revanšą ir aplenkti varžovus
Po pergalės prieš „Riterius B” Kretingos „Minija” užsitikrino mažiausiai 10-tą vietą galutinėje 1 lygos lentelėje ir paskutinėse rungtynėse šį sezoną, sekmadienį, Kretingos miesto stadione susikaus prieš Vilniaus „Žalgirio B” komandą.

Šiose rungtynėse spręsis, kas užims aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje. Šiuo metu abi komandos, ne tik surinkusios po lygiai taškų, bet taip pat turi lygų įmuštų ir praleistų įvarčių santykį. Vienintelė priežastis, kodėl sostinės komanda kol kas užimą aukštesnę vietą lentelėje, pirmojoje tarpusavio dvikovoje pasiekta pergalė rezultatu 3:1.
Šios rungtynės „Minijos” komandai bus puiki proga ne tik pergalingai pabaigti sezoną savoje aikštėje ir pasiekti revanšą, bet ir šansas finišuoti dar bent viena pozicija aukščiau ir užimti 9-ą vietą LFF 1 lygoje.

 10,288 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes