„Kretingos“ komandą į pergalę Prienuose atvedė puikiai rungtyniavęs duetas Domininkas Matutis (kairėje) ir Rytis Zabita. ReAl moments nuotr.

Koronavirusu susirgus dar vienam komandos nariui, „Kretingos“ krepšinio klubas jau antrą kartą šiame sezone yra priversti kuriam laikui stabdyti treniruočių procesą. Vos prieš tris savaites iš priverstinės saviizoliacijos dėl trijų COVID-19 užsikrėtusių komandos narių grįžę „kretingiškiai” spėjo sužaisti dvejas rungtynes Regionų lygoje ir dabar vėl bent dešimčiai dienų užsidaro saviizoliacijoje. Jeigu naujų užsikrėtimų nebus, nuo kito savaitgalio krepšininkai vėl galės rungtyniauti.

Prienuose grįžo į pergalių kelią
Praėjusį savaitgalį „Kretingos” krepšinio klubas svečiavosi Prienuose ir rungtyniavo prieš vietos „C-BET- KKSC“ ekipą. Po atkaklios ir įtemptos dvikovos rezultatu 82-77 pirmąją pergalę po priverstinės pertraukos Regionų krepšinio lygoje šventė „Kretingos“ krepšininkai. Varžovų neišgelbėjo ir puikų asmeninį pasirodymą surengęs „prieniškių“ lyderis Gediminas Maceina, surinkęs 29 taškus ir po krepšiu sugriebęs 10 kamuolių.
Mūsų ekipą į pergalę vedė įspūdingai rungtyniavęs „duetas” – įžaidėjas Domininkas Matutis, surinkęs 24 taškus, bei 20 taškų įmetęs ir net 17 kamuolių atkovojęs centro puolėjas Rytis Zabita.
Apibendrindamas rungtynes, „Kretingos” komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius kalbėjo apie įtemptą ir sunkią kovą: „Galbūt ir ilga bei varginanti kelionė į kitą Lietuvos galą paveikė mus. Rungtynes pradėjome vangiai ir varžovai tuo puikiai naudojosi, privertė dėl pergalės vargti iki paskutinių rungtynių minučių. Manau, prie tokio rungtynių starto prisidėjo ir varžovo, kurio sudėtyje nemažai jaunų žaidėjų, neįvertinimas. Manau, šios rungtynės bus puiki pamoka, kad reikia gerbti visus varžovus”, – mintimis dalinosi treneris.
Rungtynėse Prienuose taškus „Kretingai” pelnė: Domininkas Matutis – 24, Rytis Zabita – 20, Justas Grikštas – 18, Tadas Maželis – 11, Karolis Opulskis – 8, Rokas Šimkevičius – 1. Tadas Budrys ir Edgaras Danys taškų nepelnė.

Tikisi, kad pesirgusieji nebeužsikrės
„Kretingos“ komandoje užfiksuotas dar vienas COVID-19 atvejis, dėl kurio tenka laikinai stabdyti treniruočių procesą ir nukelti savaitgalį turėjusias vykti rungtynes.
Kalbėdamas apie antrą kartą komandą aplankiusi virusą, A. Mikaločius situacijos nedramatizavo ir išliko optimistiškas: „Gaila, kad tenka bent kelioms dienoms stabdyti treniruočių procesą ir nukelti rungtynes, bet ką padarysi. Visose komandose padėtis panaši ir viskas keičiasi kiekvieną minutę. Galiu pasidžiaugti, kad komandos narys, kuriam nustatytas COVID-19, jaučiasi gerai. Į treniruočių procesą sugrįžo ir prasirgę šią liga žaidėjai, kurie jau turi įmunitetą ir nebeturėtų vėl susirgti.“

Patyrė tik vieną pralaimėjimą
Iki šios dienos „Kretingos” krepšinio klubas Regionų krepšinio lygoje yra sužaidęs 6 rungtynes, iš kurių laimėjo 5. Ir tik vienoje dvikovoje patyrė pralaimėjimą savoje aikštėje prieš „Biržų” ekipą.
Tokie rezultatai mūsų miesto krepšinio komandai leidžia turnyrinėje lentelėje rikiuotis 4 vietoje tarp 16 Regionų lygos komandų.
Kol kas, nepaisant patirtų dviejų pralaimėjimų, lygoje pirmauja „Biržų” komanda, kuri yra sužaidusi trimis rungtynėmis daugiau negu „Kretingos” komanda.
Artimiausia „Kretingos” krepšinio klubo dvikova numatoma gruodžio 4 d. Raseiniuose, kur jų varžovai bus vietos „Raseinių” ekipa.

 2,235 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes