Didžiajai daliai komandos prasirgus koronavirusu „Kretingos” krepšinio klubas toliau tęsia Regionų lygos kovas.

Antroji COVID-19 banga, įsisukusi į „Kretingos“ krepšinio klubą, atrodo, jau traukiasi. Antrąjį kartą iš saviizoliacijos šią savaitę grįžę mūsų miesto krepšininkai atnaujino pilnavertes komandines treniruotes ir jau šį savaitgalį dvejomis rungtynėmis pratęs Regionų lygos kovas. Koronavirusu persirgo 80 proc. komandos narių.

Prasirgo didžioji dalis komandos
Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Kretingos” komanda dėl koronaviruso buvo priversta izoliuotis antrą kartą. Šį sykį šios ligos neišvengė ir komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius, tyrimą daręsis vien dėl to, kad sutrumpintų saviizoliacijos laiką, nes treniruotes veda ir Kretingos sporto mokykloje. Deja, jis ne tik nesumažėjo, o dar ir prailgo keliomis dienomis.
„Jokių ligos simptomų nejaučiau ir prieš tirdamasis, ir dabar. Nuo šios savaitės pilnai grįžau į darbą ir atnaujinome treniruočių procesą”, – sakė treneris.

Virusas turėjo ir savų pliusų
Jau šią savaitę „Kretingos“ krepšininkai po dviejų savaičių pertraukos rinkosi į grupines treniruotes.
„Noriu pagirti savo žaidėjus, kurie, tikrai matosi, per tas dvi savaites be komandinių treniruočių darbavosi individualiai, tad formos neturėtų būti praradę. Be to, gal skamba keistai, bet virusas mums atnešė ir šiokios tokios naudos. Per šį laikotarpį žaidėjai išsigydė smulkias nuo sezono pradžios kamavusias traumas ir, manau, šį savaitgalį galėsime rungtyniauti pilna sudėtimi”, – pasidžiaugė A. Mikaločius.


Rungtyniaus su dviejų skirtingų „stilių“ komandomis
Šį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje „Kretingos” krepšinio klubo laukia du susitikimai. Penktadienį 19 valandą savoje aikštėje „kretingiškiai” priims Vilniaus „Rivilės“ ekipą, kuri per 11 sužaistų rungtynių iškovojo 9 pergales ir yra lygos lyderė.
Šeštadienį „kretingiškių“ laukia išvyka į Kauną ir 14 valandą įvyksiančios rungtynės prieš 6 pergales per 9 susitikimus pasiekusią „VDU“ komandą.
Kalbėdamas apie savaitgalį laukiančius varžovus „Kretingos“ komandos strategas A. Mikaločius pastebėjo, kad teks rungtyniauti prieš dvi visiškai skirtingą žaidimo stilių propoguojančias komandas.
„Vilniaus „Rivilės“ ekipa sudaryta iš patyrusių žaidėjų, kurie šį sezoną kelia sau tikslą laimėti Regionų lygą ir žaidžią „protingą” lėtą krepšinį. Šios komandos visiškai nepaveikė virusas ir jie iki pat šios dienos pilnai treniravosi be jokių trukdžių. Nepaisant to, manau, namuose tikrai galime nugalėti šią komandą. Šeštadienį Kaune lauks visiškai kitokio stiliaus „VDU“ ekipa, kuri mėgsta žaisti, mėgsta „bėgti“ ir yra labai pavojinga greitajame puolime. Rungtynėse prieš „VDU“ bus labai svarbu kontroliuoti rungtynių tempą ir primesti savo žaidimą”, – įžvalgomis apie varžovus pasidalino A. Mikaločius.
Abejos „Kretingos“ rungtynės vyks be žiūrovų. Jas tiesiogiai bus galima stebėti BC „Kretingos” youtube paskyroje.

 17,630 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes