“Švyturio” komanda surinko skambiausias frazes, kurias mūsų ausys šiemet užfiksavo ir kurios mums pasirodė vertos pavadinti auksinėmis… 

„Jei vairuotojai dar būtų turėję 26 priežastis, kodėl tos žąsies jiems būtinai reikia, kad šiandien ją žūtbūt turi sugrūsti į orkaitę, gal dar būtų galima praleisti automobilį.”
Komisaras Arūnas Pužauskas

„Perskaitęs Kretingos savivaldybės Švietimo skyriaus raštą Tarybos Švietimo komiteto nariams, kuriame reikalaujama į mokyklas grąžinti mokinius, supratau, kad mūsų rajono mokyklų direktoriai išpažįsta socialinį darvinizmą, o gal net nacistų pamėgtą eugeniką: tegul įvyksta natūrali ar su pagalba iš šalies žmonių atranka – vieni išgyvens, kiti mirs”.
Tarybos narys Vaidas Kuprelis

„Higienistai, maisto ir veterinarijos tarnyba, policija, savivaldybės viešosios tvarkos kontrolieriai – kas tik nevaikščiojo pas mus!”
Kavinės „Retro” savininkė Asta Andrulienė

„Nesu burtininkas, nesu orakulas ir negaliu matyti, kas bus ateityje. Policija daro savo darbą, dirbame 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę”.
Pareigūnas Tomas Mikelkevičius – apie Lietuvos saugaus eismo strategiją „Vizija 0“

„Akivaizdu, kad meras vengia atsakomybės ir klausimą „nukanalizuoja”.
Tarybos narys Dovydas Bajoras

„Išsirikiavo 12 abrozdėlių, ir ką gi mums išsirinkt? Eni beni, diki daki, o jeigu rimtai, raginčiau už mane nebalsuot, nes panašu, kad iš visų 12 kandidatų Mėguvos apygardoje esu vienintelis mokesčių mokėtojas į biudžetą iš savo uždirbtų pinigų”.
Raimundas Latakas – į klausimą, kodėl turėtume už jį balsuoti

„Net vasarą, kai galėjome dirbti daugmaž įprastu režimu, pastebėjau, kad Karteną žmonės aplenkdavo. Žiniasklaida visai Lietuvai išgarsino buvusį Covid-19 židinį slaugos ligoninėje, po to – apie naujus židinius kultūros centre ir mokykloje dar kartą rudenį. Ar baisiau už Karteną jau ir būti negali?“
Kavinės „Pakalnė“ direktorė Edita Samulionienė

„Žmonės nori valgyti, apetitas dėl karantino juk nesumažėjęs“.
Tarybos narys, verslininkas Vladas Baltuonis

„Pirmiausia noriu pasveikinti naują seną koaliciją. Ji kai pora, kuri gyveno susimetusi, dabar įteisina savo santykius.“
Tarybos narys Vilius Adomaitis

„Ar valdininkai nori, kad mes iš savo pinigų pirktume švaros priemones?”
Daugiabučio gyventoja

„Per 30 metų Lietuvoje keitėsi prezidentai, premjerai, ministrai, Seimo nariai, tik nesikeitė eilinių žmonių – pensininkų, invalidų – mulkinimai, pasityčiojimai, apgaulės”.
„Švyturio” skaitytojas Vytautas Jasaitis

„Mano kaimynė dirba Savivaldybėje ir labai džiaugėsi, kaip jai linksma buvo ir smagu šventėje, kaip jie smagiai leido laiką, o kainavo jiems tai tik po 10 eurų žmogui. Suprantu, kad jiems buvo labai linksma, bet mano tėvai pensininkai galbūt irgi norėtų pakeliauti, turėti visos dienos išvyką tik už 10 eurų. Juk tai – mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigai. Ar tikrai toks būdas biudžeto lėšoms išleisti yra pats tikslingiausias?”
Kretingiškis Jonas Gagilas

„Kretingoje apskritai žmonės pasikėlę, pikti, nieko nenori, tik daug pinigų. Nori dantis krapštyti be jokios tolerancijos nei kaimynui, nei verslui“.
Tarybos narys Steponas Baltuonis

„Atsiprašau Jolantos Girdvainės, kad jos nepakviečiau į susirinkimą. Ir paaiškinu, kad jos nepakviečiau todėl, jog ji neatsakė į mano laišką, dėl ko padariau išvadą, kad verčiau jos netrukdyti. Matyt, ir aš kažką ne taip supratau. O į susirinkimą kviečiau tik tuos Tarybos narius, kuriems parūpo mūsų problema”.
Renata Palubinskienė, Savanorių g. 59 daugiabučio gyventoja

„Nesuvokiu tokio mero „skrydžio“. Kažkokia nesąmonė, neaišku, ką jis nori išsiaiškinti, o gal atvirkščiai – nuslėpti, kad nieko neištirtų”.
Jolita Vaickienė – apie mero sudarytą komisiją Administracijos direktorės veiklai ištirti

„Povilai, nereikia teisintis. Lenkiam galvą prieš jus. Esate faktinis Savivaldybės administracijos direktorius ir jeigu ne jūs, niekas Savivaldybėje nevyktų“.
Tarybos narys Dovydas Bajoras

„Žinot, jeigu būtų koks jaunas, „naglas“ vyras, surakinai antrankiais ir išvežei. O čia – senutė kokių 70 metų.”
Turgaus direktorius Nerijus Tertelis – apie nelegalią prekeivę

„Noriu ir kitiems problemų prispaustiems kretingiškiams pasakyti – nebijokite eiti į Savivaldybę, pas merą. Nebijokime klausti ir reikalauti. Jie tam ten sėdi ir algą gauna, kad spręstų mūsų reikalus”.
Kretingiškė Valerija Žalienė

„Apskritai susidaro toks įspūdis, kad valstiečiai koalicijoje reikalingi tik rankelių kilnojimui. Todėl ir nusprendžiau būti neutralus.”
Tarybos narys Stasys Kaniava

„Nesikratau ir savo kaltės, kad nepavyko išsaugoti senosios daugumos. Tačiau „kaltė“ tikriausiai tenka ir mano tėvams, nes na ne taip mane išauklėjo.“
Meras Antanas Kalnius

„Dabar gyvename karo sąlygomis – laikykimės visų taisyklių.”
Slaugos mokslų daktarė Natalja Istomina

„Niekas čia jokių svajonių neturėjo. Visiems skauda širdį tiek pat, kiek Antanui Kalniui.“
Tarybos narys Virginijus Domarkas

„Metai gali būti geri, gali būti blogi, o šiemet buvo 2020-ieji”.
Kultūros centro direktorius Pranas Razmus

„Rojų galima sukurti bet kur – net ir Darbėnuose.”
Darbėniškis Arūnas Prialgauskas

Ugniagesio kostiumas jau yra efektyvi apsauga. Jei ugnis neįkimba, virusas – tuo labiau”.
Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Nerijus Ciparis

„Prie ko čia tie faktai? Aš suklydau, Dovydo Bajoro vakar atsiprašiau. Aš suklydau, bet manau, kad niekas nuo to nenukentės”.
Administracijos direktorė Jolanta Girdvainė – į klausimą, kaip galėjusi nežinoti fakto, kad Savivaldybės sutartis su
UAB “LitCon” dar nenutraukta

„Pabandykite įsivaizduoti, ką reiškia traktoriui, pakrauto grūdais, sustoti ir vėl pradėti važiuoti ties geležinkelio pervaža! Sakau atvirai – kiekvieną kartą, kai čia sustoju, jaučiuosi taip, tarsi iš manęs tyčiotųsi!“
Ūkininkas Antanas Stonkus – apie ženklą “Stop” prieš pervažą kelyje Darbėnai-Palanga

„Šitas virusas siaučia, ir dar vanduo toks, kad negalima nei gerti, nei praustis. Išvis trūksta žodžių – kaip šitaip gyventi?”
Lazdininkietė Rasa Kiškienė

„Pamatę mano paveikslus klausia, kokius narkotikus vartoju.”
Menininkas Andrius Miežis

„VIP, kaip ir europinės lėšos, iš dangaus nekrenta ir nėra sudėtos ant lėkštutės Gedimino prospekte Vilniuje, kad prireikus galėtum ateiti ir pasisemti”.
Tarybos narys Virginijus Domarkas

„Jei ministerija pasakė, kad kaukių bus, vadinasi, ir bus”.
Administracijos direktorė Jolanta Girdvainė – kovo mėnesį

„Ką savivaldybė gali padėti verslui? Ji gali nebent sužlugdyti.”
Kretingos rajono smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos vadovė Danutė Rubavičienė

Ar gyvenate renovuotame daugiabutyje?

View Results

Loading ... Loading ...

 14,860 peržiūrų (-a)

75% LikesVS
25% Dislikes