9 thoughts on “Motobolo sirgaliai Skuode šokiravo net motociklų sporto federacijos prezidentę

 1. Mačiau kaip vienas žmogus sugadino visą sporto šventę- Kretingos teisėjas.
  Jei ta problema nebus išspręsta nukentės visi motobolo sirgaliai.

 2. Mačiau abiejas rungtynes , mačiau neteisybe,is teisėjo pusės, ir visa ta sirgalių neapykanta išprovokavo būtent teisėjas, galėčiau parašyt labai daug bet niekas neskaitys. Ir nereik aiškint ce kad sirgaliai negražei elgesį, niekada tokiu nesąmonių nebūdavo kaol buvo viskas normos ribose.
  Isspreskit didžiausia problema stecki ir viskas iš gerai

 3. Kretingos laimėjimas negarbingas, skuodiskiai pasitraukė garbingai, jau per pirmas rungtys turėjo pasitraukti

 4. Be žiūrovų 😱, tai kam tada žmonėms tokia federacija? Ir kam tada stengiasi Skuodo Bartuva ir remejai. Gal tada susirinksim pasižiūrėti kaip žais ponia Janusauskiene su ponu Steckiu. Kiekvienam protingam žmogui – aiškus problemos sprendimas, bet ne reik parodyti kad federacija ale dirba🤮. Su pagarba Kretingos Motobolo komandai, žaidėjams ir treneriui,jūs -šaunuoliai (problema tikrai ne jumyse)

 5. Pirmą kartą girdžiu kad nebaigti kovos garbingą. Žiūrint vaizdo įrašą matosi kokią tą garbingą kovą veda Skuodo žaidėjai… Nr 7 specialiai spiria Kretingos žaidėjui – teisėjai tyli. Kretingos žaidėjui nuvirtus nr 4 specialiai uzvaziuoja ant viršaus gulinčio. Kretingos žaidėjas išeina vienas prieš vartus ir Skuodo žaidėjai ji specialiai griauna 11 metrų baudinys nes bauda iš galo. Svilpia tik paprasta bauda. Skuodo legionieriai neleistinai blokuoja Kretingos žaidėją ir jį griauna prieš pat centrinį teisėja o šis skiria bauda Kretingos žaidėjui. Skuodo nr 4 neleistinai blokuoja Kretingos gynėją lyg nežinotų taisyklių ir paskui ginčijasi su teiseju t.t. ir dar drysta aiškinti kad Kretingos teisėjas blogai teisėjauja… Pasižiūrėkite savo vaizdo įrašą ir patys pamatysite!

 6. Visi kalti, bet labiausiai patys skuodiskiai. Teisingai cia kolega paminejo, kad patys provokacijom uzsiiminejo. Nr.4 Sparnauskas matyt “is to duona valgo” – kiek ji atsimenu visada eina i kontakta ne su kamuoliu, o su varzovu. Nr. 5 Gusevas irgi geras aktorius.
  Visada taip buvo, kad varzybose svilpia 2 vietiniai ir 1 sveciu teisejas. Tai keista ale pirmieji 2 viska gerai dare, o pro sona svilpe vienintelis Steckis?
  O Simkaus jei tiek bijot tai visai neikit i aikste sitiek legionieriu prisamde – geda butu ir kalbeti..
  Gerai pasake Kretingos motobolo veteranas: nemoki zaisti, neik i aikste.

 7. Teisėjei turėtu nepriklausyt nei vienai komandai,tik tokiu atvėju būtu teisingos varžybos.Logiška kad kikvienas serga ir palaiko savus.

 8. Kaip nebus pasipiktinusi nes ji pati is Kretingos ir duodu 100% bus gimine su teiseju , kaip sakoma ranka ranka plauna

 9. Man juokas ima iš Skuodiškių komentarų,Steckis kaltas,o kad abu Skuodo teisėjai švilpia pro šalį tai jie nemato,matyt akis buvo visi užpylę.Sparnauską išvis į aikštę neleisčiau,jam tik rūpi,kaip suluošinti Kretingos žaidėją,o Lukas Šimkus įrodė,kad yra geresnis už du rusų profesionalus,vienas abu apžaidė.Teisėją Stanių,iš vis neleisčiau teisėjaut,ar jis aklas,nieko nemato,kaip Skuodiškiai pažeidinėja taisykles.Vienu žodžiu Kretingos žaidėjai šaunuolia,o iš Skuodo nieko ten nėra 0-is.

Comments are closed.

TAIP PAT SKAITYKITE