Princui Odohui varžovų vartai liko užrakinti. ReAl moments nuotr.

LFF 1 lygos 18-ame ture išvykos rungtynėse Kaune Kretingos “Minijos” komanda antrą kartą šiame sezone rungtyniavo prieš vietos “Žalgirio B” ekipą. Dvikova baigėsi tokiu pat rezultatu, kaip ir prasidėjo – 0:0. “Minijiečius” šiose rungtynėse vėl kamavo tą pati problema – prasta progų realizacija.

 Apilygis kėlinys

Rungtynes Kauno NFA stadione kiek aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai “Žalgirio B” futbolininkai, tačiau nieko pavojingesnio prie “minijiečių” vartų nesukūrė. Pirmąją puikią progą pelnyti įvartį įpusėjus kėliniui turėjo kretingiškiai. Po perdavimo iš aikštės gilumos vienas prieš kauniečių vartininką iššoko “Minijos” puolėjas Princas Odohas, tačiau pataikė tiesiai į “Žalgirio B” vartų sargą.

Pirmajai rungtynių pusei priartėjus prie pabaigos savąją progą išsiveržti į priekį turėjo ir aikštės šeimininkai. Po pakelto kampinio vos iš kelių metrų galva smūgiuotą kamuolį atrėmė kretingiškių vartininkas Eimantas Brezgys.

Kūrė progas, bet neįmušė

Antrasis kėlinys kardinaliai skyrėsi nuo pirmųjų 45 rungtynių minučių. Nuo pat antrosios rungtynių pusės pradžios aikštėje dominavo “Minija”, visiškai perėmusi kamuolio kontrolę. Puikią progą pasižymėti “minijiečiai” turėjo 54 rungtynių minutę, kai iš baudos aikštelės visiškai laisvas smūgiavo puolėjas iš Japonijos Shogo Osawa.

Dar dvi puikias progas antrajame kėlinyje iššvaistė ir kitas “Minijos” puolėjas P. Odohas, du kartus išėjęs visiškai vienas prieš varžovų vartininką, tačiau abiems atvejais nesugebėjęs jo nuginkluoti. Tad, nors ir visą antrąjį kėlinį mūsų miesto futbolo ekipa turėjo ryškią žaidybinę persvarą ir aibę puikių progų pelnyti įvartį, jau ne pirmą kartą šiame sezone prasta sėkmė neleido pasiekti pergalės. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatą 0:0.

“Minijos” sudėtis: E. Brezgys, Gustas Gumbaravičius, David Kirzneris, Lo Pape Serigne, Germanas Vaniuchinas (kapitonas), Deividas Šiuša, Valdas Jašmontas, Aidas Pipiras, Said Bance, Shogo Osawa, Prince Odoh. Po keitimo: Rafhael Tepe, Mantas Gedutis.

Norint laimėti reikia įmušti

Komandos pasiektu rezultatu buvo nusivylęs ir “Minijos” vyriausiojo trenerio pareigas einantis Martynas Viluckas (šio straipsnio autorius – red. pastaba): “Komandos žaidimu ypatingai antrajame kėlinyje esu tikrai patenkintas. Varžovams neleidome nieko sukurti prie savųjų vartų. Labiausiai nuvilia, kad patys nesugebėjome pelnyti įvarčio, nors progų sukūrėme tikrai pakankamai ir, manau, buvome verti pergalės. Pagrindinė mūsų bėda progų realizacija jau ne pirmose rungtynėse. Vadinasi, reikia daugiau ties šiuo aspektu dirbti treniruotėse.”

“Minija B” pratęsė pergalių seriją

Sėkmingiau šio savaitgalio rungtynės susiklostė “Minijos B” ekipai. KLFF 3 lygoje rungtyniaujanti antroji mūsų miesto futbolo ekipa išvykoje rezultatu 4:1 įveikė Klaipėdos “Rosos” ekipą ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės, pakildama į antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Įvarčius “Minijai B” šiose rungtynėse pelnė: Aronas Zakarauskas, Žilvinas Lukošius, Lukas Gujis ir Deividas Šiuša.

“Minijos B” sudėtis: Vaidotas Gedvilas, Deivydas Gedvilas(kapitonas), Lukas Gujis, Edvinas Girčys , Deividas Pipiras, Deividas Šiuša, Laurynas Bauža, Žilvinas Lukošius, Aronas Zakarauskas, Mantas Gedutis, Rafhael Tepe. Po keitimo: Damian Aleks Train, Dmitro Oliinyk, Rokas Šipalis.

Kitas rungtynes Kretingos “Minijos B” ekipa žais savo aikštėje sekmadienį, kur jų varžovais bus Klaipėdos rajono “Jonušų” ekipa. Dvikovos pradžia Kretingos miesto stadione 18 val.

Šeštadienį – “Žemaitijos derbis”

Kretingos “Minijos” LFF 1 lygos 19 ture laukia dar vienos išvykos rungtynės. Šeštadienį “minijiečiai” svečiuosis Plungėje, kur 14 val. prasidėsiančiose rungtynėse mūsų miesto futbolo komandos lauks “Žemaitijos derbis” prieš vietos “Babrungo” ekipą. Pirmosios tarpusavio rungtynės, vykusios Kretingoje, baigėsi “Plungės” ekipos pergale rezultatu 1:3.

 30,926 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes