Spalio 24 dieną Kėdainiuose įvyko didžiausios Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos varžybos – moksleivių taurės varžybos. Šiose varžybose vaikai varžėsi ne tik asmeninėje, bet ir komandinėje įskaitoje. Kretingos Karate Kyokushin mokyklos „Shodan“ jaunieji sportininkai iš šių varžybų grįžo pasidabinę ne vienu prizininkų medaliu.
U10 amžiaus grupėje čempionu tapo Domas Venckus, kuris ketvirtfinalyje įveikė M. Šileiką iš Tetsujin klubo, pusfinalio kovoje laimėjo prieš V. Sadauską iš Okinavos klubo, o finale įveikė varžovą iš Energijos klubo E. Krapauską. Vicečempionu tapo Leonas Alčauskas, kuris ketvirtfinalyje užtikrintai įveikė D. Šaulį iš klubo Budora, pusfinalyje nugalėjo bendraklubį K. Gainą, tačiau finale teko pripažinti priešininko pergalę. Mykolas Martinaitis pusfinalyje laimėjo prieš V. Saliamoną iš klubo Takas, tačiau finale, teisėjų sprendimu, kovą laimėjo kitas kovotojas iš Fudoshin klubo. Bronzos medalį iškovojo Justinas Rima.
U11 amžiaus grupėje čempionu tapo Karolis Šlima, kuris ketvirtfinalyje laimėjo prieš bendraklubį D. Stonkų, pusfinalyje užtikrintai laimėjo prieš M. Gricių ir Seipai klubo, o finale užtikrintais smūgiais įveikė bendraklubį O. Vaitkų. Bronzos medalį iškovojo Kamilė Einikytė ir Kristoforas Valkiūnas.
U12 amžiaus grupėje čempionu tapo Paulius Kaunas, kuris ketvirtfinalio kovoje laimėjo prieš R. Nikitiną iš Tako klubo, pusfinalyje nugalėjo bendraklubį V. Vainutį, o finale laimėjo prieš K. Stočkų iš Argus klubo. Bronzos medalius iškovojo Saulius Arlickas ir Motiejus Rimkus.
Garbingai kovojo, bet ant prizininkų pakilos nepakilo: Deivydas Stonkus, Juozas Jonkus, Tadas Vainutis, Justas Jonušas, Markas Budrys, Vakaris Kažukauskas, Eimantas Kairys, Emilija Gerasimenko.
Jaunuosius sportininkus varžyboms ruošia treneriai Lukas Kubilius, Aivaras Baltmiškis, Erika Rukšėnaitė, Žygimantas Šniaukas, Dovydas Martišius. Treneriai džiaugiasi aukštais jaunųjų sportininkų pasiekimais, parodytu ryžtu varžybose.
„Švyturio“ inf.

 47,934 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes