Neseniai praėjusiose Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamose Moksleivių taurės varžybose kretingiškiai „Shodan“ mokyklos sportininkai iškovojo net 15 prizininkų medalių.
U13 amžiaus grupėje Austėja Beniušytė pusfinalyje įveikė bendraklubę A.Kalikaitę, finale užtikrintai nugalėjo G.Sakalauskaitę iš Tako klubo ir tapo čempione. Bronzos medalį iškovojo: Viltė Drungilaitė, Marius Pinikas ir Emilis Girdenis.
U14 amžiaus grupėje Ula Gaubė finale susitiko su bendraklube O.Malinauskaite ir, deja, teko pripažinti varžovės pranašumą. Ula tapo vicečempione. Bronzos medalį iškovojo: Emilija Česnakaitė ir Kazimieras Samsonovas.
U16 amžiaus grupėje bronzos medalį iškovojo: Vilius Pinikas, Edvinas Čiunka, Vėjas Urbonavičius ir Augustas Pocius.
U18 amžiaus grupėje Kornelija Česnakaitė pirmoje kovoje įveikė V. Žukovą iš Energijos klubo, finale užtikrintais ir efektingais rankų smūgiais nugalėjo K. Risto iš Stoiko klubo ir tapo čempione. Greta Intaitė pusfinalyje įveikė M. Misiulytę iš Tori klubo, tačiau finale teko pripažinti bendraklubės M. Balionytės pranašumą. Greta iškovojo sidabro medalį ir tapo vicečempione. Rokas Arlickas ketvirtfinalyje nugalėjo P. Jakubovskij iš Atemi klubo, pusfinalyje įveikė P. Dapšį iš Rifas klubo, finalinėje kovoje pralaimėjo prieš N. Mitiulin iš Kumite Jonava klubo ir tapo vicečempionu. Bronzo medalį laimėjo Jonas Kairys.
Garbingai kovojo: Edgaras Lūža, Rokas Pipiras, Emilis Latakas, Živilė Bružaitė, Rimgailė Rimkutė.
Sportininkus ruošiantys treneriai Lukas Kubilius, Aivaras Baltmiškis, Dovydas Martišius, Erika Rukšėnaitė ir Žygimantas Šniaukas džiaugiasi aukštais auklėtinių pasiekimais, jų ryžtu ir tobulėjimu.
„Švyturio“ inf.

 23,891 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes