Lietuvos motociklų sporto federacijos čempionų apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti ir mūsų miesto motobolo atstovai. Renginio metu apdovanojimai buvo įteikti Lietuvos motobolo suaugusiųjų ir jaunimo čempionatų pirmų ir antrų vietų laimėtojams, kuriais šį sezoną tapo Kretingos motobolo klubo suaugusiųjų ir jaunimo pirmoji bei antroji komandos. Jos abiejose pirmenybėse aplenkė Skuodo „Bartuvos“ motobolistus.

Sezonas buvo įtemptas ir įdomus
Komandos pasiektais rezultatais patenkintas liko ir Kretingos motobolo klubo vadovas Eduardas Steckis. Jo nuomone, čempionatas buvo įdomus ir įtemptas. Netrūko gražių momentų. Tai pat, pašnekovo teigimu, pagaliau pirmą kartą istorijoje buvo organizuojamas ir jaunimo čempionatas.
„Rezultatu esame tikrai patenkinti. Turėjome šiokį tokį sąstingį ir dvejus metus dėl pandemijos čempionatai ir varžybos nevyko. Smagu, kad ir žiūrovai vėl galėjo palaikyti savo mėgstamas komandas. Didžiulis žingsnis žengtas į priekį – surengtas ir jaunimo šalies čempionatas, kuriame patirties sėmėsi žaidėjai, ateityje papildysiantys vyrų komandos gretas. Ačiū ir motociklų federacijai už pagalbą vykdant čempionatą. Dabar lieka tikėtis, kad ateinančiais metais galėsime dalyvauti tarptautinėse varžybose ir čempionatuose“, – mintimis pasidalino vadovas.

 75,915 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes