Gruodžio 27 d. Klaipėdos Švyturio areną užvaldys geriausi lietuviški šlageriai. Populiariausi laiko patikrinti hitai ir juos atliekantys visiems gerai pažįstami atlikėjai garantuoja linksmą ir nepamirštamą vakarą. Bilietas į Lietuviškų šlagerių fiestą – geriausia šventinė dovana tau, tavo artimiesiems, draugams ar kolegoms.

Grupė DINAMIKA – Irma Jurgelevičiūtė ir Gintautas Brokas legendinės grupės nariai surengs specialų ir vienintelį viešą kalėdinį koncertą tik Klaipėdos Švyturio arenoje. Klaipėdiečiams ir miesto svečiams grupė scenoje pasirodys su pačiomis žinomiausiomis dainomis, tokiomis kaip: „Padovanok man“, „Abejingumas“, „Ačiū tau“, „Meilės lietus“, „Tu palinkėk man gero vėjo“. Šis pasirodymas visus arenoje susirinkusius žiūrovus pakels ant kojų.

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – atlikėjas, kurio pristatinėti nereikia, o daugelio jo dainų žodžiai yra žinomi kiekvienam lietuviui. Publika kartu su Ovidijumi galės traukti tokius super hitus kaip „Mažyte mano“, “„Išdalinau“ ir kt.

KĘSTUTIS JABLONSKIS – vienas žinomiausių Lietuvos pop/rock dainininkų, savo muzikinę veiklą pradėjęs 1980 metais ją tęsia iki šiol. “Aš pėdų neradau”, “Mano laivas išplauks” ir kitos Kęstučio dainos skambėsiančios koncerte kupinos legendų ir prisiminimų.

Grupė EL FUEGO  –  trys jauni operos solistai, nepaliekantys abejingų savo balsais ir dainomis. Jų atliekami pop klasikos hitai yra neatsiejama didžiųjų metų švenčių muzikinės auros dalis.

MG INTERNATIONAL (Giedrius Jurgelevičius) – ,,Juoda orhidėja” daina be kurios Giedriaus koncertai neapseina niekada. Ši daina tikrai skambės koncerte, kartu su kitomis puikiai pažystamomis MG International dainomis.

LEDI AIS  –  „Jis“, „Aš laukiu tavo laiško“ – dainos, kurias pamena kiekvienas. Po daugybės metų tylos atlikėja Ledi Ais sugrįžo į lietuviškos muzikos pasaulį. Jos nauja dainą „Tu pamiršai“, sulaukė didžiulės sėkmės. Fiestos žiūrovus ši atlikėja nuskraidins į nostalgiškus prisiminimus apie pirmąjį pasimatymą ar pirmąjį vestuvių šokį.

Šventinį renginį lydės įspūdingi šokėjų pasirodymai, specialieji efektai, bei specialūs naujomis technologijos pripildyti pasirodymai. „Tikimės, kad šis koncertas sudomins klaipėdiečius, miesto svečius bei šventiniam laikotarpiui iš svetur grįžusius mūsų tautiečius. Mūsų tikslas, kad žiūrovai išsineštu pačias geriausias emocijas, o renginys taptų kas metine tradicija“ – teigia koncerto organizatoriai.

Susitinkam visi gruodžio 27 d. Klaipėdos Švyturio arenoje, koncerte „Lietuviškų šlagerių fiesta – Kalėdos“.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Bilietus galima įsigyti  https://kakava.lt/renginys/lietuvisku-slageriu-fiesta-kaledos/2750/6847

 30,049 peržiūrų (-a)

50% LikesVS
50% Dislikes