Soliariumai jau dešimtmečius yra didelio lankytojų skaičiaus sulaukiančios įstaigos, tačiau apie juos vis dar sklando daug klaidingų mitų ir įsitikinimų. Kalbant apie soliariumus, gali būti sunku atskirti faktus nuo pramanų.

Štai kodėl paruošėme informaciją būtent šia tema. Norisi sugriauti ir paneigti keturis klaidingus mitus apie tai, kas yra ir kas nėra soliariumo paslaugos.

Soliariumai sukelia odos vėžį

Vienas didžiausių mitų apie soliariumus yra tas, kad jie sukelia odos vėžį. Nors per didelis UV spindulių poveikis gali padidinti odos vėžio riziką, šiuolaikiniuose soliariumuose įrengtos saugos priemonės, pvz., reguliuojami laikmačiai ir reguliuojami UV spindulių poveikio lygiai, kad ši rizika būtų kuo mažesnė.

Daugelis ekspertų teigia, kad saikingas ir kontroliuojamas buvimas soliariume iš tikrųjų net gali būti saugesnis nei ilgas buvimas saulėje, kai galite būti veikiami kenksmingų UV spindulių, patys to nesuvokdami.

Soliariumai greitai pasendina odą

Dar vienas paplitęs mitas apie soliariumus yra tas, kad nuo jų oda labai greitai pasensta. Tačiau tai paprasčiausiai netiesa. Per didelis saulės poveikis gali pakenkti jūsų odai ir sukelti priešlaikinį senėjimą, tačiau saikingas ir kontroliuojamas buvimas soliariume iš tikrųjų gali padėti pagerinti odos išvaizdą ir suteikti jai sveiko, natūralaus švytėjimo.

Soliariumai kenkia jūsų sveikatai

Kai kurie žmonės mano, kad soliariumai iš esmės kenkia sveikatai, tačiau tai paprasčiausiai netiesa. Iš tikrųjų saikingas buvimas soliariume gali būti naudingas sveikatai – nuo nuotaikos ir energijos lygio pakėlimo iki imuninės sistemos stiprinimo…

Žinoma, svarbu soliariumais naudotis saikingai ir laikytis visų saugos rekomendacijų, tačiau jei tai darote, nėra pagrindo nerimauti dėl soliariumų keliamo pavojaus sveikatai!

Soliariumai yra brangus malonumas

Nors daug kas priklauso ir nuo įstaigos, tačiau taip pat yra daug nebrangių pasirinkimų, todėl soliariumai prieinami beveik kiekvienam. Tiesą sakant, daugelis salonų ir sporto klubų dabar siūlo galimybę naudotis soliariumu kaip narystės paketo dalį, todėl įgauti tobulą įdegį yra lengviau ir pigiau nei bet kada anksčiau.

Apibendrinant galima teigti, kad šie klaidingi mitai apie soliariumus yra tik ledkalnio viršūnė, kalbant šia tema. Nesvarbu, ar galvojate apie savo įdegį, ar tiesiog po soliariumo jaučiatės labiau pasitikinti savimi, apsilankymas čia gali duoti norimą rezultatą. Tad kodėl jau neužsisakius kupono sau ar dovanai į soliariumą?

 

 16,221 peržiūrų (-a)

100% LikesVS
0% Dislikes